Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a jövőben emberi húst fognak etetni az emberekkel mert így lenne gazdaságosabb?

Figyelt kérdés

A globális felmelegedés valamint az üvegházhatás miatt és így nem kellene annyi tehenek tartani hiszen a tehenek sokat finganak stb.. Értitek..

Svéd egyetemi docens ötlete



2020. jún. 21. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Felőlem, en eddig is vegán voltam egészségügyi okok miatt 😆
2020. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem a tehén fingás miatt tartunk itt. Olvass utána rendesen.
2020. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Remélem, hogy ezt a kérdést csak unalmadban tetted fel, a tehénfingást meg csak poénból írtad oda...


Ha ez az egész kérdés komoly, akkor rosszabb a helyzet a mai emberek fejében, mint gondoltam.

2020. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pontosan utána olvastam és valoban ez hangzott el.

" Később Söderlund elmondta, jelenleg a halottak húsának megevése tabunak számít, az emberek pedig “mérsékelten konzervatívok” a szokatlan ételek fogyasztása tekintetében, ilyen például az emberhús is.

A professzor szerint hamarosan eljön az az idő, hogy az éttermekben emberi húst is lehet majd fogyasztani.

Korábban néhány svéd televízióban hasonló őrült szélsőbaloldali “környezetvédők” propagandareklámot vetítettek le, melyben azt bizonygatják, hogy az ízeltlábúak és bogarak evésével menthetjük meg a Földet a globális felmelegedéstől."

2020. jún. 21. 15:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt a témát dolgozza fel a Zöld szója című film.

Szóval ez az egész agymenés másnak is eszébe jutott, de azért más a film, és a valóság, még akkor is, ha sokszor hasonlítanak.

2020. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

[link]


Semmi sem lesz belőle. Ez hülyeség. Ugyan kiket ennénk meg? A bűnözőket? Gondolkozz reálisan.

Manapság mindneki egy hópehely. Szerinted az emberevés a 21. században elfogadott lenne?

2020. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ne legyen rágós, és jó kajákat készítsenek belőle. Nem vagyok válogatós.
2020. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyobbakat fingok, mint egy tehén, most akkor kezdjek félni?
2020. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as szerintem kezdjél mert megbüntetnek a környezetvédők. És ne egyél babot. És csak sunyi , lapos pukit engedj el a susnyásban , este mikor senki sem lát
2020. jún. 21. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A tehenek nem fingják az üvegház metánt, hanem böfizik.

Egyébként volt régen egy konzervgyár , akik vagy ingyen, vagy nagyon olcsón adományoztak az afrikai éhezőknek bébi ételt, de azzal nem számoltak, hogy ott az a szokás, hogy a konzervekre a kaja képét rakják fel, mert nem tudnak olvasni az afrikaiak, a bébi ételeken meg egy gyerek feje volt. Aztán senkinek sem kellett a bébi fej kaja.

:)

2020. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!