Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezeknek az ízesített Nespresso...

Ezeknek az ízesített Nespresso kapszuláknak csak szerintem nincs különb íze egy sima kávénál?

Figyelt kérdés
De tényleg, próbáltam már egy csomó ízt, de semmi. Ti érzitek a különbséget?
2020. jún. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Én kb 1,5 deci tejjel iszom a kávét, nem érzek én sem különbséget.

Lehet, hogy eszpresszóként érezni az aromát, egyéb jegyeket, de úgy nem tudom meginni.

2020. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát az a helyzet, hogy igen érzem a különbséget. Az a krém a tetején, olyan nincs kotyogósnál. Én itthon kotyogóst használok, de anyu munkahelyén, ha megyek érte, mindig megiszok egy kapszulásat, vagy kettőt :) Szerintem nagyon finomak, persze ettől függetlenül én magamnak nem veszek, mert nagyon drágának tartom.
2020. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De van különbség. Évek óta isszuk, megvannak a kedvencek. Ízesített nekem a vanília-karamell-csoki vonal, én azokban is érzem a különbséget.
2020. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Különbnek nem érzem, de sokkal másabbnak igen. Mi nagy kávésok vagyunk, van itthon sok féle. Nekem hangulatfüggő melyiket iszom. Ha nem akarok reggelizni, akkor iszom egy ilyen kapszulás ízesített kávét, nagyon jól esik reggelente és el is telít. Egy jó ebéd után viszont szívesebben iszom egy sima rövid kávét. Munkahelyen pedig nescafe 2in1-et iszom. Mindegyik teljesen más és máskor esik jól.
2020. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!