Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki tud arról, hogy az...

RandomKerdezo kérdése:

Valaki tud arról, hogy az Ázsia centerben Dolce Gusto kávéfőzőhöz kapható kapszulák eredetiek e? Sok "pletykát" hallottam, hogy minden van bennük csak kávé nem, nemrég kaptam egy dobozzal, és nem vagyok megelégedve. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ázsia Center, Dolce Gusto, Hamisítvány, Eredeti

2019. jan. 19. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Veszel egy olyat meg egy "erdetit" (tesco,auchan stb) és fej-fej mellett megkóstolod.
2019. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vettünk már ott, eddig nem volt gond.


Azt tudom esetleg elképzelni, hogy nagyrészt ezek határon túlról hozott termékek, ezért olcsóbb. És ugye országonként más a szabvány, bizonyos termékek különbözhetnek... lehet ez igaz a kapszulák egy részére is.


De mi rendszeresen kínaiban vesszük (ázsiából is vettük már, más kisebb helyen is), eddig latténál meg hasonlóknál nem volt gond.

2019. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!