Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Édességgel fogytam?

Édességgel fogytam?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet, hogy le tudtam fogyni édességgel, pedig mindenki azt mondja hogy csak minőségi ételekkel érhetjük el a fogyást?

2020. júl. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebb kalóriát vittél be, mint amennyi a szükségleted, akkor lehet így is. Más kérdés, hogy egészségesebb, ha minőségi ételekkel teszed, azért is ajánlják ezt, de ez nem feltétele a fogyásnak.
2020. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul olvastad, fogyni kalóriadeficittel lehet. Napi 3-4 szelet Dobostortától is lehet fogyni, csak nem laksz jól, tömény zsír és szénhidrát. Fehérjét alig, vitamint semmit nem tartalmaz.
2020. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly úgy fogytam, hogy csak a vacsoráim voltak ilyenek, hogy fél kiló kenyérből zsíroskenyér, rászeletelve 30 deka füstölt kolbász, és ezt lenyomtattam egy doboz kartedóros fagyival.

Csak a munkahelyemen is fizikai munkát végzek, havi 250-300 órában, plusz emellett építkeztem...

2020. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni édességgel is.
2020. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!