Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a Karácsonykor...

Mit csináljak a Karácsonykor kapott sok-sok édességgel és csokoládéval?

Figyelt kérdés

Rengetegszer elmondtam már, hogy fogyókúrázom, ezért ne adjanak nekem se édességet, se sütit, se csokit Karácsonykor. Ezek szerint tök feleslegesen, mert mégis rengeteget kaptam. Tuti nem fogom megenni ezeket.


Kérdésem, hogy mit csináljak vele?

Kidobni nyilván nem akarom. Gondoltam hogy odaadom egy hajléktalannak vagy kéregetőnek, de félek nem fogják elfogadni, hisz aki éhezik vagy szegény, az tuti nem csokit és édességet akar enni, hanem valami táplálót vagy alkoholt. Meg szerintem égő is lenne, mintha a sok szemetet, ami nem kellene nekem, azt egyszerűen neki adnám.


Ötlet, hogy mit csináljak vele?


2015. dec. 29. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek rokon, vagy ismerős gyerekek? Unokatesók, barátok gyerekei, párod/barátaid kistesói, szomszéd gyerek, senki? Felnőtt sem, aki szereti az ilyesmit? Nem hiszem el, hogy nincs semmi rokonod, vagy barátod aki szereti az édességet. Ha nem is egyben adnán oda, akkor mondjuk ha átjönnek, akkor kiteszed. Vagy ha van valami kisebb ünnep (pl. névnap), akkor hozzá lehet csapni bármihez egy tábla csokit.
2015. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nyugodtan nekem adhatod :D

Egyébként ha nem mostanában jár le a csokik szavatossaga, akkor tedd el, és ajándékozd ismerőseidnek születésnapjukra, névnapjukra.

2015. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez az ajándékozás nem rossz ötlet, csak ugye nekik nyilván nem ajándékozhatom vissza, amit adtak. :)

Meg őszintén szólva, szeretnék minél hamarabb megszabadulni tőle, nehogy egy gyengébb pillanatomban megegyem őket. Úgy könnyű ellenállni a kísértésnek, ha nincs itthon semmi ilyesmi (ezért nem is veszek direkt), így azért nehezebb. Ezért is lettem ideges, hogy ilyeneket kapni, mintha szabotálni akarnák a fogyókúrámat.

2015. dec. 29. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kirakod egy műanyag, vagy papír tasakban BÁRHOVÁ (lépcsőház, buszmegálló, tökmindegy) és 15 perc múlva már nem lesz ott... én egyetlen percre tettem le a kapuban a zsák kutyakját, hogy a pinceajtót kinyissam, mire visszamentem már meglovasították :D
2015. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rakd ki a szemetes mellé. Ráírod, hogy csoki, szabadon elvihető. Esetleg még azt is, hogy feleslegessé vált, de szavatos, jó minőségű. Biztosan lesz gazdája rövid időn belül.
2015. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkórházba, gyerekotthonba el tudod vinni.
2015. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"odaadom egy hajléktalannak vagy kéregetőnek"

- nyugodtan ad oda, max nem eszi meg, vagy továbbadja.

2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*add oda -
2015. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is add oda egy hajlektalannak, az a legegyszerubb megoldas. Hamar megszabadulsz tole, es mivel ez a lenyeg, az mar teljesen mindegy, hogy az illeto mit kezd vele. :)
2015. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a közeli suliba vagy oviba esetleg Idősek otthonába, kórházba, vannak ilyen élelmiszer osztó helyek is (szoc étterem) vagy Máltaiakhoz. Mindenképpen valamilyen karitatív célra fordítanám.
2015. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!