Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reszelő és gyalu helyett mit...

Reszelő és gyalu helyett mit lehet használni? Milyen géppel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Ha csak magamnak kéne, akkor egy egy krumpli vagy répa eetc nem lenne gond, de a családnak, már kell mennyiség. KB utálom a reszelést, inkább nem csinálom (családban senki se vállalja)

Szóval olyasmit keresek, amivel mondjuk tocsnihoz a krumplit meg tudom csinálni, vagy cukkinivel.


2020. júl. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Aprítógép.
2020. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kézi tekerős diódaráló jó a prószához
2020. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl: [link]


De ha van otthon véletlen egy MUM5 mixer, ahhoz lehet szeletelő és reszelő feltetet venni

2020. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ilyen jellegűek, mint amit a 3-mas linkelt az egyik lehetőség. pl:

[link]


A másik kb ugyanezt tudja, én az ilyen konstrukciót jobban szeretem, ahol vízszintes tárcsákat lehet cserélni, pl:

[link]

2020. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Kalapács
2020. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Tupperware-nak vagy egy konyhai malom nevű kézi masinája, amit minden ismerősöm dicsér, hogy mennyire jól helyettesíti a sajtreszelőt.
2020. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!