Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Megéri az árát a Pro-V gyalu?

Megéri az árát a Pro-V gyalu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vett már valaki Pro-V gyalut?

Konkrétan a WS Teleshop/Intersparban kaphatóra gondolok.

Most épp le van árazva 9990 Ft-ra.

Már volt több hasonló gyalunk, de mind nagyon gagyi volt...

Ez valahogy jobb minőségűnek tűnik, szerintetek?


2010. dec. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még a régebbiből vettem, ma is használom. A krumpli hasáboló szerintem nagyon jó, de a többit is jól tudom használni.
2010. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A minösége igen jó, van olyan ismerös, aki már 20 éve használja és még mindig jó, elég éles. Viszont arra nagyon kell figyelni, hogy a kezedet ne darabold össze vele, az ujjvédöt mindig használni kell.

Ha van lehetsöséged rá, akkor vedd meg, megéri az árát.

2010. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ti vagy a WS Teleshopnál dolgoztok, vagy mást termékről van szó...

Megvettem ma délután, és ez egy rakás szar.

Rögtön az elején az ujjvédő elvágta az ujjam, mert olyan élesek rajta a recék, a krumplit viszont az istennek sem akarta szeletelni, állandóan megakadt, így kb pont annyira működik, mint az ötödennyibe kerülő másolatok...

2010. dec. 3. 20:05
 4/6 bumbi02 ***** válasza:

ezek a ws teleshopos cuccok elégé átverés szaguak.. fele annyira se jók mitn reklámozzák.. végig nézel egy reklámot elég sok benne a vágás.. ha ennyire jók lennének akkor valószinüleg nem 10 éve ugyanazt a cuccot reklámoznák..és valószinüleg kapható lenne szinte minden boltban.. kiskoromba néztem mindig kb 10 éve, és napokba belenéztem még mindig az az akció hogy most ha 10 percen belül hivom öket akkor ezt meg azt kapom.. 10 éve...folyamatosan... ne rendelj onnan semmit.. nem érdemes.


az én meglátásom az hogy a régi dolgok a jobbak a konyhában sokszor.. még dédapám aki bádogos volt csinált kb 15-20 éve egy négy oldalu reszelőt,szeletelőt.. most fél éve veszett el.. de nem ment tönkkre.. elveszet...

2010. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második vagyok, én az eredeti PRO-V gyaluról beszéltem, hogy a teleshopban azt lehet kapni, vagy valami utánzatot, azt nem tudom.
2010. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én három éve vettem, ez még a "régi" sárga, aminek szögletes műanyag tálja van, abba lehet pakolni. Szuper éles még mindig.


VISZONT!!!


A krumplival én is így vagyok, de csak a kemény húsú, "ropogós" fajtával. A sárga húsút simán viszi, ahogy minden más zöldséget is, mint a vajat! A hagymát apróra szelni egy álom vele. Én elégedett vagyok. Az akadós krumplit meg erőből tolom neki, hirtelen löketekkel. XD

2010. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!