Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valami gyors és finom édesség/...

Valami gyors és finom édesség/nasi? Ti milyen esti nasikat csináltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs időm/kedvem sütögetni, akkor az 5 perces bögrés sütit...
2010. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,mi van otthon.Ha van tej,akkor pudingot,de olyat,hogy mindenfélét teszek bele,pld.dió,mazsola,csoki,gyümölcs,keksz,akár egyszerre mindet,és még melegen megeszem,mert akkor kevesebb is elég,hogy az ember azt gondolja,hogy ettem valami finomat.

Ha joghurt van otthon,akkor abba teszek mindenfélét,zabpelyhet,mézet,lekvárt,gyümölcsöt.Ha semmi sincs otthon,csak egy kis cukor,akkor a cukrot karamellizálom,és mikor még egész világos,elzárom alatta a gázt,ebbe forgatok héjától megfosztott kenyeret,csak egész vékonyan vonja be a cukor,akkor üvegszerű kéreg képződik rajta,valami fantasztikus!

2010. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

kenyérre karamell?:O hűűű, ilyet se hallottam még:P

2010. aug. 8. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Kenyérre karamell? Próbáld ki,érdemes.Különben nem én találtam ki,hanem a kislányom 8 éves korában,mikor lusta voltam este már valami nasit csinálni neki,és különben sem volt otthon semmi említésre méltó. Mondhatni,meglepődtem,milyen jó kis dolog ez.
2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!