Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fém evőpálcika jó, vagy...

A fém evőpálcika jó, vagy inkább maradjak a fából készült evőpálcikánál?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a keleti kultúra, így megtanultam pálcikával enni. Nekem most fa van jelen pillantban és találtam fémből készültet is. Na, már most van olyan étel, ami még fából is kicsúszik és markolni kell, így nem tudom, hogy a fém milyen lehet. Érdemes lenne-e vennem (mivel drága), vagy hanyagoljam?

Köszönöm a segítséget, illetve, ki evett már azzal vagy tud róla valamit, köszönöm a hozzászólását, segítségét.



2020. szept. 19. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A fém nem másmilyen használatra, de savas ételeknél érezhetöen "fémíze" van.
2020. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a fa kellemesebb
2020. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. nov. 2. 21:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam fémet is végül, eléggé elfogadható áron. Kirpóbáltam, és azt hiszem maradok a fánál. Jobban csúszik vele az étel, de meg lehet tanulni, az étel íze mellett érezhető valóban a fémíz is. A fa sokkal jobb! :) Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2020. nov. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!