Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc étele (d)?

Mi a kedvenc étele (d)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 23:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Brassói aprópecsenye, Somlói galuska, Töltött paprika, Lekváros palacsinta, Göngyölt hús.
2010. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rántott sajt.
2010. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ó én imádom a szezámmagos csirkét pirított tésztával! De a paradicsomfőzelék húsgombóccal sem rossz :)
2010. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon finom ételek:)
2010. aug. 8. 00:11
 5/19 anonim válasza:
58%

Ital: icetea, kóla, fanta citrom

pia: Bacardy, Jager, Fütyülős

Leves: Tárkonyos ragulevesek nyamiiii

második: pizza, pörköltek, hús minden mennyiségben :)

desszert: meggyes pite :P, fagyi, palacsinta de csokis :D igazából mind1 csak édes legyen és ne legyen benne dió, mazsola :D

19/F

2010. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
brassói, lecsó, kakaós palacsinta
2010. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Két utolsótól is megéheztem:)
2010. aug. 8. 00:15
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a hamburger, mert minden benne van, ami kell. Eloszor is imadom azt az edeskes tesztat, amiben az egesz benne van, ha szezam mag is van a tetejen, az meg jobb. Aztan van benne hus, azt is szeretem. Meg ott van benne a salatalevel, kis zoldseg, paradicsom, hagyma, hogy adjunk az egeszsegre is es vegul rakhatsz bele mustart, ketchupot, majonezt vagy feldobhatod barmivel, amit szeretsz! Ezek a hozzavalok annyira jol illenek egymashoz, olyan finomak igy egyutt! Es soha nem lehet megunni, mert rengeteg valtozata van es minden kajaldaban mashogy csinaljak, mashonnan szerzik be az alapanyagokat, amitol mas az ize, de megis ugyanaz az isteni hamburger-iz!:)imadom
2010. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Húú!Folyik a nyálam, korog a gyomrom:))
2010. aug. 8. 00:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Na most hülyének fogtok nézni, de nekem anyukám kelkáposzta főzeléke. Máshol én sem eszem meg, de Ő úgy tudja csinálni, mint senki más.


24/L

2010. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!