Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elrontottam a holnapi rendelés...

Elrontottam a holnapi rendelésem, ez egy ehető kombináció szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég szétszórt voltam az utóbbi napokban és ma este látom hogy valamit félrenyomtam a holnapi kajarendelésem kapcsán (munkába ebéd). Gulyáslevest akartam rendelni levesnek de véletlenül babgulyast sikerult. A főételem pedig turosteszta.


Szerintetek necces ezt a kombinaciot elfogyasztani vagy nem lesz baj?


25N


2020. okt. 15. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem látom a problémát...


Kifejtenéd bővebben mik az aggályaid?

Tedd meg kérlek.

2020. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A bab miatt kérdezed? Azt csak te tudhatod, hogy neked mit okoz. Van akit felpuffaszt, de te is biztos ettél már babot, csak tudod hogy reagálsz rá.
2020. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem voltam egyertelmu. Ugy ertem, hogy a ketto egyutt eheto-e? Marmint hogy nincs riziko benne hogy okoz egy jo kis hasmarsot?
2020. okt. 15. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
A fingáson kívül nincs rizikó ebben a menüben. Sőt, ez egy jól ismert, kitűnő párosítás!
2020. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor jo. Kicsit tartottam a bableves es a turo egyuttes megferesetol, de akkor rendben.


A babtol szerencsere en nem fingok.

2020. okt. 15. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Simán jó. Jó étvágyat hozzá :)
2020. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Igazabol full emberfuggo szerintem, mert nekem a turostesztatol onmagaban is hasmenesem van pl, pedig tudtommal nem vagyok laktozerzekeny.
2020. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, elofordulhat. Remelem a bableves nem lesz tul zsiros.
2020. okt. 16. 00:43
 9/12 Vuk-91 ***** válasza:
68%
Nos, ne félj! Ha azt eszel, amit akarsz, boldogabb leszel rövidtávon, bár figyelj oda, hogy ne edd magad túl. Szerintem nyugodtan edd meg a Babgulyást és a Túrósgaluskát, ha akarod. Ha nem, remélem van ismerősöd akivel megoszthatsz egy ebédet, mondjuk munkahelyen.
2020. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nálunk otthon kifejezetten így volt párosítva. De lehet a bableves a túrós palacsintával is ment.


Ahogy valaki írta, emberfüggő. Nekem a bab gondolatától permetező fosásom van, de minden hüvelyessel így vagyok. Nem lesz gond:-)

2020. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!