Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mivel eszitek a bundáskenye...

Ti mivel eszitek a bundáskenyeret? Valami furcsa kombinációra lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
Én májkrémmel megkenem az egyik felét, ugy mártom tojásba, majd sütöm ki, és majonézbe és pirosaranyba mártogatom.

2017. márc. 14. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl hagyma/ kecsap?

Hagymás rántotta is van, de kecsapot a sima tojásra is rányomják s kenyeret ugyanúgy esznek mellé. Szval az ilyet se értettem, mit akadnak ki az emberek és fujjognak miközbe ugyanúgy eszik csak más formvan xD

2017. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Porcukorral. Mindig os így ettem, tehát nekem sòsan furcsa.
2017. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Két vékony szelet kenyér közé szeletelt kolbász, szeletelt sajt, és az egészet egyben bundázom.


Sok ismerősöm szilvalekvárral eszi. Nekem ez morbidnak tűnik.

2017. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bundáskenyér az, amihez semmit sem tudok elképzelni. De tényleg semmit. Csak bundáskenyér és tea. Minden más nekem a bundáskenyér megszentségtelenítésének számít.
2017. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

semmi extra . a hagyományosan elkészült bundás kenyérhez fokhagymás tejfölt eszek.

ha nagyon cifrázni akarom akkor 2 szelet kenyér közé egy szelet tarja rá sajt és lila hagyma karikák.

2017. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fahéjjal, gyümölcsökkel, lekvárral kombinálni az édeset, a sósat pedig szendvicsként sütni, felkockázva megbolondítani különféle felvágottakkal, hagymával, zöldségekkel.


Én sósan és natúran, esetleg reszelt sajttal kicsit megszórva szeretem, mert könnyű és tökéletesen finom, de ízlett a fűszeres sajtkrémmel töltött szendvics is. Az édes verzió nem jön be.

2017. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a múltkor a barátnőm megkérdezte, hogy édesen vagy sósan eszem, én már ezen is fennakadtam, előtte nem hallottam édes bundáskenyérről.
2017. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha olyanom van lekvárral, néha fahéjjal, de többnyire piros arannyal.
2017. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csakis tetején szétkent fokhagymával eszem a bundikenyeret. Nagy bögre meleg teával.
2017. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Cukorba mártogatom. Ezen általában kiakadnak az emberek...
2017. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!