Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan étel amitől szabályo...

Van olyan étel amitől szabályosan undorodtok?

Figyelt kérdés
Bármilyen étel, étel összetevője, zöldség, gyümölcs stb amitől felfordul a gyomrotok. Nekem van, a kelkáposzta és teljesen mindegy milyen formában. A családom és barátaim szerint ez csak "úri hiszti", pedig nem. Ha meglátom, megérzem a szagát már jönne is ki belőlem minden. Más ételek is vannak amiket szimplán nem szeretek de ilyen erős undort csak ez az egy vált ki. Nálatok is van hasonló?
2010. aug. 8. 21:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
hát én undorodok a zellertől a petrezselyemtől, meg tudm h magyar vagyok meg minden, de én a magyar kajákat se csípem :/ azokban ált. van a 2 közül valamelyik, vagy pedig túl zsíros nekem ...
2010. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
A baromfik bőre, a halászlé és a pacal.
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Az összes belsőség a baromfimájak és a pacal kivételével, és a vér. A sertésmájat pl. minden formában büdösnek találom.
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

főtt karalábé:S

Baromfi bőr...

sárgadinnye

tökfőzelék

rántotthús

És a kakashere pörkölt:S fúúúj az vmi gusztustalan

2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Vese, pacal, velő - ezeknek a gondolatától is felfordul a gyomrom. De a pacal levét a főtt krumplival kitunkolom :=)
2010. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen konkrét. De anyósom főztjének a szagától is felfordul a gyomrom. Hát még a látványtól. Olyan, mint amikor én a kutyának összekavarom a maradékot, csak ő ezt főételként fel is szervírozza. Na ezért vagyunk külön konyhán.


Kedves párom a kocsonyától undorodik, mert egyszer haspók volt, bezabált és utána sugárban hányta a nagymama főztjét.

2010. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

velő(még bele gondolni is rossz:-S:-S)fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

meg ha vki gusztustalanul eszik vmit mind1 hogy mit, volt olyan már h az első randin olyan gusztustalanul evett a pasim, h lehánytam véletlenülxDxD aztán kiderült h előző nap vt fogorvosnál, és csak az egyik oldalon tudott ennixD azóta is együtt vagyunk (3 év)

2010. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:

Máj bármilyen formában, zöldborsó, bab és kukorica... valamint a nagyon zsíros és sós ételek.

Tudom, hogy pl. a zöldborsó nagyon egészséges, de valami miatt undorodom tőle, még a levesből is kihalászom, ha van benne :S

2010. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Mindenféle állat bőrét undorítónak találom. A pacal sem jön be, a pacalpörkölt leve más, azt megeszem, de azok a csíkok...A másik a nyúlhús. Régen szerettem, de egyszer kaptam húsvétkor egy nyuszit és azóta nem bírom megenni. Ja és az inas húsok se mennek le a torkomon, meg a nagy, rágós "mócsingok".
2010. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék, vagy bármi amiben kapor van. Vagy mazsola.
2010. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!