Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Számotokra melyik a legfinomab...

Számotokra melyik a legfinomabb instant kávé és miért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Jacobs Milka csokis kávé, édesség gyanánt iszom. Az "igazi" kávétól fáj a gyomrom, ettől szerencsére nem. Az, hogy élénkít-e, egyáltalán nem érdekel, nálam nem szempont.
2020. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom miért de instantból csak a tejes, cukrosokat bírom meginni. Rendesen a presszót is cukor nélkül iszom pedig. A Jacobs Intense és a Nescafé 3in1 amit megiszok szívesen.
2020. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nescafe 3in1 Strong-ot veszek mostanában.
2020. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Lidl
2020. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Az Aldi-ban az aranykupakos Amaroy:

[link]


Német oldalakon azt olvastam, hogy tkp. Nescafe Gold van benne. Ami Nescafe címke alatt majdnem kétszer ennyibe kerül.

[link]

2020. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Nescafé 3in1

Kipróbáltam többfélét, de nekem ehhez képest mindegyik rosszabb volt.

2020. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom hogy lehet ízlést lepontozni de ok xdd
2020. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

7: Nem tudom, ki nézi még a pontozásokat - szerintem abszolút SEMMI értelme. EGyesek zsigerből nyomkodják a mínuszokat, el sem olvasva a kérdést, vagy a válasz tartalmát..

Ebben élik ki magukat.

LOL


(na majd erre is mindjárt meglesz a piros 0% ... :-DDD)

2020. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legfinomabb kave idaig amit normal bolti kereskedelemben beszerezheto kavebol ittam … sajnos itthon csak nagyon elvetbe lehet kapni, de erdemes ra vadaszni, mert tényleg nagyon fincsi mint kave.


[link]

2020. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

9+


Egyszer meg a kozponti kereskedot is felhívtam, hogy miert nem szallitanak rendesen Magyarországra … azt mondtak (lehidaltam tole): tul jo a magyaroknak es ezert nincs ra kereslet nálunk (anyad!).

2020. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!