Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám, hogy...

Miért olyan nagy szám, hogy élelmiszereket ajándékoznak rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy a nap végén el nem adott élelmiszereket ajándékozzák el. De miért olyan nagy szám ez? Amikor nincs ünnep, olyankor meg kidobják a kukába vagy hazaviszik a dolgozók. Ünnepekkor miért fér bele az ajándékozás, hétköznapokon miért nem?

2020. dec. 16. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Inkább halmozzák el őket évente egyszer, mint egyszer sem.
2020. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 II.Nagy Zsolt válasza:
87%
Ha sem pénzed,sem ételed nem lenne,akkor éhesen is álszentnek tartanál egy tányér meleg ételt ingyen??
2020. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne "álszent képmutatás", ha most nyilatkozza a médiának tettét, ám nem biztos, hogy ő hallgatja el, hogy edész évben ezt csinálja?

Az egyszeri segély sem álszent képmutatás, főleg karácsony előtt, hiszen az emberek többsége most degeszre eszi-issza magát.

2020. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
87%

Mert valaki éhezik és legalább karácsonykor ne kelljen nekik. Habár azt én sem értem hogy az év többi részében miért nem nyomják a rádiók stb ezt...

Szerintem segíteni szép dolog. De ezt nem csak karácsonykor kellene.

2020. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!