Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan hozza az Auchan, Tesco...

Honnan hozza az Auchan, Tesco a vásárolt ételeket hazhozszallitasnal?

Figyelt kérdés

Valaki - egy alkalmazott-bevasarlo kocsival korbe megy az áruházban es bevasarol, nekem, aki online otthonra rendeltem vagy a raktárból szedik össze az árut? Ha igen, akkor is az aruhazibol pl. budaőrsi vagy a soroksáriból. Vagy egy nagy raktárból?

Van aki belelát és dolgozott náluk?



2020. dec. 21. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Én sem tudom pontosan, hogy működik, de szerintem vagy raktárból szedik össze, vagy zárvatartási időben az áruházból, de könnyen lehet, hogy mindkettő.
2020. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áruházból szedik össze, amelyik a legközelebb van hozzád. Vannak dolgozók, akiknek ez a dolga, mennek kis tablettel a polcok közt és "vásárolnak".
2020. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedi a dolgozó a boltban
2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem zárvatartáskor, hanem szimplán a kiszállítás előtt, csomószor látni őket pakolni
2020. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam a Tescoban áru összekészítőként. Van egy ilyen speciális kocsi és azt toltuk a sorok között és közben bevásároltunk. Én reggel 6-ra mentem és délelőtt 10-kor végeztünk. 4 órás meló volt. Ha sok volt a rendelés, akkor tovább kellett maradni. Főleg ünnepekkor volt sok a rendelés, karácsonykor meg pláne. Raktárból nem lehet bevásárolni, mert ott nem szabad megbontani az árukat. Én a győri tescoban dolgoztam és akkor indult még csak ez a rendelés, szóval ezért dolgoztunk 4 órában. Volt, hogy karácsonykor reggel 6-ra mentem és este 8-10-kor végeztünk annyi rendelés volt.
2020. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem csoda hogy délután nincs semmi a Bótba 😂 Te meg odautazol fárasztani magad
2021. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kipakolják az árut a raktárból onnan meg kipakolják hogy elszállítsák... milyen zseni👍
2021. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!