Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Igénybe szoktátok venni a...

Igénybe szoktátok venni a TESCO házhozszállítást?

Figyelt kérdés
Illetve a személyes átvételt? Nem ciki ha egy fiatal életerős ember akinek még autója is van, házhozszállítást kér?-mennyi borravalót szoktatok adni?

2020. dec. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
A tesco hulladékot eleve nem vásárlom, hát még házhoz szállítással.
2020. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért szoktak házhoz szállítást kérni, mert

nem bírná el és nem tudná szállítani.

Azért, mert nincs ideje. Nem akar sorba állni,

főleg most, a járvány idején nem akar a tömegben

kínszenvedni.

Idősebbeknek, meg akiknek nincs kocsijuk,

még praktikusabb a házhoz szállítás.

Kérdés, hogy milyen minőségű árut hoznak.

A húsokat, tejterméket például soha nem

veszem multinál.

Nem veszek gázzal tartósított élelmiszert sem.

De ha a papírneműt, a tisztítószereket kihozzák,

az már segítség.

Miért adnál borravalót?!

Az a munkája, hogy az ajtódig szállítsa.

Azért kapja a fizetését.

2020. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Heti rendszeressegel rendelek, mert nem szeretem pazarolni az időm a bevásárlásra. Mindig friss, szép termékeket kaptam eddig. Parszaz Ft-ot mindig adok borravalonak.
2020. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki egyáltalán. Mi Sparból rendelünk néha. Persze hetente lehet nem éri meg de ha összejön egy nagyobb bevásárlás, akkor simán. Pláne most a vírus idején biztonságosabb is. Én adnék egy 2-300 borravalót, ahogy kijön.
2020. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Annak aki könnyen elcsábul az uzletekben annak szerintem jobban megeri ha rendel,mert nem vasarol ossze olyan dolgokat amit nem allt szándékaban megvenni csak eppen ott a boltban elcsábult.
2020. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
#5 Azért ebben nem vagyok biztos. Mi vettünk egy talán 20-as csomag WC papírt ami akciós volt és itthon derült ki hogy szinte használhatatlan. Valószínűleg ez a boltban nem történt volna meg. :D
2020. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Valóban előfordulhat ilyen eset, eppen ezért én mimdig csak mar szamomra ismert marka termekeit vasarolom. A jo termékeknél arra gondoltam, hogy ha húst zöldséget, gyümölcsöt esetleg valamilyen gyorsan romlo tejterméket rendeltem az mindig friss volt. Körülbelül féléve vásárolok így, sokkal kevesebbet koltok, mint előtte amikor en msgam boklasztam a sorok kozott. En megvagyok elegedve veluk.
2020. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Hozzánk sajnos nem szállít élelmiszert, egyébként szívesen igenybevennem, mert kényelmes.
2020. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 van lehetőség személyes átvételre, én azt használtam ki, teljesen korrekt!-persze ehhez az kell hogy közel legyen,& legyen autód.
2020. dec. 6. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi múlt héten kezdtük el kipróbálni (igaz, még csak CBA Prímából, de majd Tesco-ból is tervezzük), a járványhelyzet miatt ugyanis most el szeretnénk kerülni a zsúfolt bevásárlóközpontokat. Ugyanakkor akkor is élni fogunk továbbra is majd ezzel a lehetőséggel, amint lecseng a járványveszély, mert rengeteg időt is meg lehet vele spórolni, és nem kell fél napot rááldozni egy nagybevásárlásra, amit hasznosabban is el tudunk tölteni. Igaz, néhány dolgot, mint pl. kenyeret, húsokat, tojást, vagy a tejtermékek, zöldségek, gyümölcsök egy részét (vagyis amiket jó látni azelőtt, mielőtt megvennénk) megvesszük továbbra is boltban, de az nagy segítség, hogy pl. az ásványvizet, üdítőket, tartós tejet, söröket, vagy a háztartási cikkeket (WC-papír, mosó- és mosogatószerek) házhoz szállítják, így ezekből rendelünk is egyszerre több mennyiséget is, mint amikor ezeket is mi magunk mentünk el megvenni.

Kb. 500-1000 Ft borravalót adunk, mert jól jön, hogy felhozzák az ajtónkig az árut.

2020. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!