Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc bevásárlóközp...

Melyik a kedvenc bevásárlóközpontotok?

Figyelt kérdés
Országon belül, külföldi helyek nem számítanak bele.

2020. dec. 29. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Budaörsi Auchan! Jó helyen van, hatalmas és egy csomó jó áru van. A kihelyezett kávéautomata is jó kávét készít.
2020. dec. 29. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Egyik sem. Az a baj, hogy sokszor nincs más választásom, mint hogy bemenjek a hodályba. Utálom a bevásárlóközpontokat.

Szívesen venném, ha magyar termelők, magyar feldolgozók termékeit

vehetném magyar kis-és közepes méretű üzlethálózatokban.

A multikat ki kellene söpörni a hulladékaikkal együtt.

2020. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a plázákat, de ha dolgom van ott,akkor a Corvin mert közel van gyalog is és kicsi, hamar végzek. Csak be és kiszaladok.
2020. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mom Park, kulturált és nincsenek fura alakok vagy romák. Kicsi de minden üzlet elérhető és tiszta. Van Tschibo, Spar, pékség, Müller, Dm, több cukrászda és ha jó az idő a közeli parkokban is le lehet ülni.
2020. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Duty Free Shop - Budapest :)))


[link]

2020. dec. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a budaörsi oson a fő kedvenc, aztán a Balatoni úton a Spar, Budafokon az Aldi. És a Fehérvári úti skála piac.
2020. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a plázákat,de ha mindenképp mondani kell egyet,akkor Shoopmark (volt Europark).

Nem túl nagy,nagyon tiszta,eddig ahányszor mentem,nem voltak sokan.

2020. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidl.
2021. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!