Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal vagy...

Van olyan weboldal vagy könyv, ahol az összes (vagy csak jó sok) koktél receptje le van írva, fel van sorolva?

Figyelt kérdés

Szeretnénk koktélokat készíteni itthon, és ehhez kéne olyan könyv, amiben le van írva jó sok (vagy akár az összes) koktél elkészítésének receptje.

Lehet internetes oldal is.



2021. jan. 8. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gógli és rengeteget találsz meg könyvet is. A gond az, hogy minőségi piából érdemes ugye csinálni, abból meg súlyos pénzekbe kerül egy-egy üveg. De rajta!
2021. jan. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs bevezetve hozzátok a gugli? :-D


Beírod szépen hogy "koktél + receptek", és sorjáznak a weboldalak...

2021. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el egy könyvesboltba, és válassz ki egy szimpatikus koktélos könyvet, lehetőleg olyat, amiben az alapok is le vannak írva. Nem ismerem a kínálatot, de biztos van ilyen.

Ha az alapokkal tisztában vagy, meg megismersz pár típust, és kitapasztalod, hogy mit szeretsz/szeretnek a környezetedben, akkor már keresned is könnyebb lesz.

Internetes oldalnak például: [link]


De tényleg használd a guglit kicsit nagyobb erőbedobással. :)


A Nagy koktélkönyv egyébként az igényeidnek megfelelő lenne, én azt ismerem, de szerintem nem nagyon elérhető, és felesleges lenne ahhoz ragaszkodnod és keresned, annyi más opció van már (plusz azt sem tudom, hogy az abban lévő receptek jobbak-e, mint amit amúgy találnál).

2021. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bookline-on kapható a Nagy koktélkönyv: [link]


Továbbá még az alábbiak:

[link]

[link]

2021. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!