Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten rovart...

Hol lehet Budapesten rovart kóstolni?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem kipróbálnám a rovarevést pl: sáska vagy lisztkukac de nem igazán tudom, hogy lehet e kapni Budapesten és ha lehet akkor hol?

Tudja esetleg valaki, megköszönném :)



2021. jan. 19. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2021. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem értem miért ilyen vicces, hogy valaki meg akar kóstolni egy rovart (olyat ami alkalmas emberi fogyasztásra).

A földön több mint kétmilliárd ember fogyaszt rendszeresen.

2021. jan. 20. 21:19
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Divat mindent fújolni,bár nem tudom ezzel kit bánt az ember ha kíváncsi...Irónikus h a rovar az fujj,de a rák ,a garnéla meg a homár prémium kaja pedig rokonok csak jobb a marketingje...mellesleg például a hurkát a disznó kimosott belébe töltik,érdekes módon attól nem irtózik senki...
2021. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A válasz, amit keresel: a Rovarevők Magyarországi Közössége szervez kóstolásokat rendszeresen. Covid alatt nehezebb, de figyeld FB oldalukat, kérdezd őket: facebook.com/bogaretel
2021. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!