Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel néhányan,...

Miért háborodnak fel néhányan, ha valaki a megszokottól eltérően fogyaszt bizonyos ételeket?

Figyelt kérdés
Például én a káposztás tésztát nem cukorral, hanem reszelt sajttal eszem, a túró-,szilvás-,lekváros-, stb. gombócra nem porcukrot, hanem tejfölt teszek, illetve a paprikás krumpli-adagomba szoktam tejfölt vagy natúr joghurtot tenni és egy kis fokhagymát reszelni, és a tócsnira kenek egy kis lekvárt vagy mézet és tejfölt. Ezeken a szokásaimon jó néhány ember enyhén szólva kiakadt (pl. az egyik bátyám és a nagypapám nem érti, hogy hogy lehet így "elrontani" ezeket az ételeket, és volt már olyan lakótársam is, aki állítólag nem tudott jó étvággyal enni, ha azt látta, hogy ilyeneket eszek).

2021. jan. 21. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A negyedik válaszhoz: szó szerint kell érteni, hogy akiket említettem, felháborodtak; a bátyám és a nagypapám sokszor látványosan utálkoztak, mikor látták, hogy így eszem az adott ételeket; a bátyám emellett fennhangon jegyezte meg párszor, hogy mennyire gusztustalan így enni az adott ételeket, illetve említettem, hogy egy lakótársam állítólag nem tud jó étvággyal enni, miután ezeket a fogyasztási módokat látta (a legutóbbi kritikát nem a szemembe mondta az illető, hanem mástól hallottam vissza); az én fogalmaim szerint legalább is ha valaki látványosan utálkozik és megjegyzéseket tesz, az felháborodás.
2021. jan. 21. 20:38
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
A kápsztás tészta sajttal tényleg furcsa, de ha így szereted akkor nem lehet mit tenni. Én cukorral eszem de így is sok ember néz hogy hogyan lehet így megenni mert ők meg ugye borssal eszik.😂 A túrós gombócot pl. én tejföllel és porcukorral eszem. A túrós tésztát/csuszát szintén. Tejföl, porcukor és mellé a sült szallona vagy bacon. :D
2021. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert ostobák.
2021. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tészta, káposztás tészta, tojásos nokedli csakis ketchuppal 👌
2021. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az emberek magukból indulnak ki, és a többség ezt úgy éli meg, hogy az ő véleménye, ízlése a normális. Én például nem eszem édességet, amire általában azt a reakciót kapom, hogy a) biztos fogyózom, b) de azért kóstoljam meg.
2021. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!