Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik étek okoz nektek...

Melyik étek okoz nektek gasztronómiai eufóriát?

Figyelt kérdés
Ami nem csak finom, hanem egy élmény, amiért már MEGÉRTE!

2021. febr. 24. 14:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Az egri Macok bisztróban bármi.

Tavaly olyan tökfőzeléket ettünk ott kaporhabbal, hogy a fényevő gyerekemmel egymás ellen ettük ki az utolsó cseppig.


A lillafüredi pisztrángosnál mindig bemegyünk, ha arra járunk, sehol nincs olyan isteni pisztráng, mint ott.

2021. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
Különleges fűszerekkel készült ételek (pl. kardamom, sáfrány), ritka erdei gombák, jó minőségű füstölt halak, érlelt sajtok, jó borok
2021. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Kapros-citromos lazac, és anyukám húslevese
2021. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Töredelmesen bevallom, hogy én a 4.-re (de egyedül csak arra) pirosat nyomtam. Azért, mert zavar, hogy helytelenül írta. Vagy tulajdonképpen van ilyen étel, hogy "gordon blő"? Mert amire én gondolok, az cordon bleu.

Igen, tudom, most le fogtok pontozni engem is. Jogosan. De legalább tettem őszinte vallomást.

2021. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Tejfölös gombapörkölt, lazac, fogasfilé roston, borsóleves nagyon zsenge borsóból, sajtos-tejfölös lángos.
2021. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok, nem értem, miért pontoztatok le.
2021. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy gyrosos a közelemben, ahol valami eszméletlen finom a gyros tál, na az.

Meg az igazi érett camembert sajt.

2021. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%

#13 vagyok, én sem értem a lepontozást. Egyértelműen a kérdésre válaszoltam. Ha valakinek az a baja, hogy nem ismeri az említett ételeket, akkor nyugodtan szóljon, szívesen megadom a receptet. De a kérdés nem arra vonatkozott, hogy világszerte ismert ételekből válasszunk, hanem a mindenki a saját ízlésének megfelelőt.

Szánalmas élete lehet annak, aki ilyen kérdésnél lefelé pontozgat.

2021. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
32%

Ramen minden mennyiségben, rákok, halak, kagyló, meg úgy en bloc minden tengeri cucc, algák, etc.

Ezen kívül a májas és véreshurka lilakáposztával és NAGGGYON hagymás krumplival. Ecetes lilahagymás krumplisaláta sajttal és aszalt szilvával töltött rántott pulykamellel.

Töltött csirkecomb


Ah istenem rengeteget tudnék felsorolni :D

2021. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Süti, torta, nutella, csoki.
2022. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!