Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettél már rebarbara dzsemmet?...

Ettél már rebarbara dzsemmet? Epres, almás, barackos változatok is vannak.

Figyelt kérdés
Ha igen, ízlett-e? Ha nem megkóstolnád? Mennyit fizetnél egy üveg 250g-os ilyen különleges csemegéért?
2010. aug. 18. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődsz vagy árulni akarsz? Ez nem reklámoldal.

Amúgy ettem és szörnyű, nem szeretem, szóval én egy forintot sem fizetnék érte.

2010. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rebarbara szószt szoktam enni, nagyon finom - de nem kell érte fizetni, mert terem a kertünkbe :)
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Naaaa.

Ez egy ritka csemege (már akinek az, nyilván neked nem) és Mo-n nem lehet kapni, ezért külföldről hozatom ismerősökkel. Egyesek szerint ízlésficamom van.... tényleg??????? :DDDDDD

2010. aug. 18. 14:57
 4/9 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszi :))
2010. aug. 18. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
A rebarbara dzsem nem ritka. Idén én is megpróbáltam a szamócás változatot, finom lett. Van a kertben, sok ember szokott főzni reb. dzsemet.
2010. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a nagymamámnál ettem, minden kertben termett. Ő is csinált almásat és barackosat is, bár szerintem kár az almát és a barackot ezzel elrontani:) Ez 20 éve volt egy kis faluban, ma is terem a kertjében. Mi ebben a ritka? Bármelyik nagyobb boltban kapsz, nemrég vettem én is ajándékba.
2010. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A másodiknak köszi :))"


Az első vagyok, de amúgy szívesen. Csak azt köszönöd meg aki egyetért veled, hajrá udvariassság....:(

2010. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16:34 Tudnál konkrét helyet, ahol meg tudnám venni? Én még sehol sem találtam eddig.
2010. aug. 19. 13:15
 9/9 A kérdező kommentje:

Első, neked is köszi a véleményt,



de benned az nem tetszett, hogy egyből betámadtál és nem CSAK a kérdésemre válaszoltál.

2010. aug. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!