Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lesz az emberrel, ha sok...

Mi lesz az emberrel, ha sok olivabogyót eszik?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé rákaptam.
2021. ápr. 5. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálad a sok olivabogyo mennyit jelent alkalmanként vagy egy napra?
2021. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb.egy bögrényit naponta 3x.
2021. ápr. 5. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a normál kaja mellett pluszban eszi, akkor elhízik.
2021. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg fogynék.

Felfordul a gyomrom az olivától, valószínűleg kiadnám a gyomrom tartalmát.... 😨🤮

2021. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is utáltam eddig, ezért is furcsa, de köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 5. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg anyai örömök elé néz. (🤭) - csak mert írtad, hogy eredetileg nem volt a kedvenced, most meg eléggé a másik véglet van.:)


Sokáig utáltam én is. Aztán valami átkattant amikor egyszer nagyon jólesett egy salátában, és a feketéből mostanra nekem is lecsúszna bármennyi.


(a másik ilyen beakadásom az aszalt paradicsom olivaolajban. )

2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fog a WC-re járni.
2021. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os, nem vagyok várandós az tuti, ha csak nem szűzfogantatás ☺️ Viszont elkaphattam a covidot pár hete, talán egyik mellékhatása lesz ez is. De a legvalószínűbb valami van benne amire szükségem van, nyomelem, ásványi anyag stb.

Az érettebb fekete olivát még nem próbálnám, maradok egyenlőre a zöldnél, olyan íze van, mint a sörnek. 😁

2021. ápr. 6. 14:08
 9/12 A kérdező kommentje:

Az aszalt paradicsom olivában tényleg finom, sőt az olaszok roston sült piros paprikával is készítik. Ha szereted az ilyen mediterrán ízeket, ajánlom a török - arab konyhában Makhdous nevű ételt, a töltött sózott bébipadlizsánt tört dióval, csípős paprikával fokhagymásan olíva olajban ázva, ami jó alternatíva lehet reggelinél vacsoránál kenyérrel tálalva. Nagyon laktatós, és egészséges étel. Hűtöben sokáig eláll. Itt egy recept:

[link]

2021. ápr. 6. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Ó, istennő vagy, köszönöm a receptet🤩
2021. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!