Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Le lehet fagyasztani a citromot?

Le lehet fagyasztani a citromot?

Figyelt kérdés
És a narancsot.
2007. dec. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A citromot mar halottam hogy lefagyasztottak,de a narancsot nem!A citrom az jo teaba ,sutemenybe reszelve a heja fagyosan is!a narancsot azt nem tudom!

sok sikert!

KELLEMES UNNEPEKET!!

2007. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A citromot jól meg kell mosni elötte, s úgy betenni a fagyasztóba.

Én le szoktam reszelni a héját, és egy vajasdobozban tartom a fagyasztóban, a levét kifacsarom, s jégkockatartóban van ( én nejlont használok ).

A narancs héja ugyanígy eláll, gondolom a leve is, vagy cikkekve szedve; de már úgy fagyaszd le, amilyen formában kell majd. Ha tortát díszíteni szeretnél, azt nem hiszem, hogy fagyasztott narancsból kéne csinálni.

Kellemes Ünnepeket!

2007. dec. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez a citrom teaba lesz,ezt ugy rakom el,hogy kis kefevel jol megtisztitom, vekony karikara vagom es egy kisebb /1 dcl/csavaros befottes uvegbe rakom,minden karikat megszorok cokorral.A citrom heja kulonlegesen finom izt ad a teanak./Aki nem szereti hamozza meg a citromot/Ugyan ezt meg lehet csinalni a naraccsal is, a naracs karikakat /meghamozva/ a torta kremje ala is lehet rakni.
2007. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!