Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tud.nátok valamilyen kritikát...

Tud.nátok valamilyen kritikát megfogalmazni a Szoky konyhája nevű főzővideóssal kapcsolatban?


2021. ápr. 8. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit mintha raccsolna. Ha már mindenképp valami negatívumot kell róla mondani.

Én bírom a palit, jókat főz és tetszik a stílusa.

Amúgy miért fontos ez?

2021. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
A főzős részeit nem nagyon szoktam nézni, mert alapból nem sok magyaros ételt főzök, azokat viszont saját recept szerint, egyébként meg nagyon sokféle nemzetközi dolgot szoktam készíteni. Ebből az szempontból nekem egyhangú :) Viszont a pékárus, kelt tésztás, sütis videók a kedvenceim a youtube-on, ezeken tanultam meg szinte mindent :)
2021. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszik ahogy főz, látszik, hogy élvezi. Minden gondoaan csinál. Sütés-főzés tekintetében nem is tudnék olyan nagy kritikát megfogalmazni.

A videók tekintetében ralán azt, hogy lehetne kicsit pörgösebb.

De ez egyéni ízlés. Kezdőknek jó, hogy mindent részletesen elmond.

2021. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gond, hogy kicsit lassú a videó. A kevésbé lényeges részeket mindig átugrom, ha nem érdekel.
2021. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindig olyankor jönnek a videói amikor éhendöglök, erre beugrik a képernyőre valami guszta kaja én meg csak nézegethetem...
2021. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szeretem a videóit. Szoky is szimpatikus nagyon:) Külön jó, hogy elmagyaráz dolgokat.
2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem a tájszólását, és jó kajái is vannak. Nyilván van ami nem tetszik, mert nem úgy csinálnám, vagy alapból nem szeretem az ételt, de van olyan recept amit tőle tanultam, és azóta és úgy csinálom. :)
2021. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Raccsol, de jól áll neki!

Szép tiszta a konyhája!

Egy kritika: a néger kocka sajnos nem sikerült az anyunak.

2021. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi a párommal nagyon szeretjük nézni, bírom a stílusát, jók a receptjei is. Néha kicsit sokat beszél, de különösebben ez sem zavaró szerintem.
2021. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

A sok 100% között most majd én leszek egy rosszfiú.

Nekem nem jön be a stílusa. Mondjuk Lázár séfnél ezerszer elviselhetőbb. Főzni valóban jól főz, és érthetően magyaráz.

(Nem kritika, csak nekem vicces, hogy oda született abba a lyukba? Ahol dolgozik, minden irányból van valami, mintha csak bemászni lehetne oda.)

Az, hogy sokat emlegeti, hogy ő mit szeret, meg a családja, elmegy.

De a bágyatag szóviccei és más poénok nekem nem jönnek be.

2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!