Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az szerintetek??...

Miért van az szerintetek?? hogy reggel alig van étvágyam és alig tudok valamit enni, délben már van 1 kis étvágyam de akkor se nagyon, sőt éhséget se érzek igazából egész nap, csak este ,de olyankor meg sokat tudok enni mert rohadt éhes vagyok akkor.

Figyelt kérdés

Miért csak este érzek igazán éhséget szerintetek?

Nem vagyok kövér, 164cm 48kg. 16/L



2021. ápr. 9. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyesmi vagyok. Ha nincs étvágyad reggel, akkor ne egyél, ilyen egyszerű. Így talán éhes leszel ebédre, és mivel rendesen ebédelsz, vacsorára nem kívánsz olyan sokat.
2021. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Jaj de irigyellek. Ez nekem két gyerek után nagyon kéne 😄 farkas éhesen ébredek, gyakorlatilag a szemem se nyílt ki,de tudok enni rögtön. Meg úgy bármikor .
2021. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

Ez velem is így van.


Reggel lemegy a kávé, kis magkeverék meg maximum egy lágytojás és ennyi. Aztán estére leszek én is főleg éhes - napközben is eszek persze normálisan, de akkor csak "ímmel-ámmal".

2021. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!