Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen lesz a rántott gomba...

Milyen lesz a rántott gomba lefagyasztva?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim már nem nagyon tudják ellátni magukat. Hétvégén lefozok nekik mindent, ami olyan azt fagyasztóba teszem.


Szoktam előre bepanirozni zöldségeket, húsokat. Félig, minimalisan kicsit Sütőben sütőpapíron elősütöm es kihules utan beteszem a fagyasztoba. Amikor meg szeretnék enni, élőveszik és megsütik rendesen.


Gombát még sosem próbáltam. Vajon milyen?



2021. máj. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Élvezhetetlen.
2021. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A gombát csak panírozd be, de ne fagyaszd le, legyen az az első dolog amit megesznek, addig a hűtőben eláll. Fagyasztva egy vizes, élvezhetetlen massza lesz belőle, főleg ha sütőben sütnék ki.
2021. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Rántott-fagyasztott gomba lesz belőle.
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tepfal ***** válasza:
90%
Attól függ, milyen gomba. Mi őzlábat fagyasztottunk pánírozva, hónapokkal később is jó volt olajban kisütve (próbáltuk sütőben is, úgy túl száraz lett). Csiperkét és más ledúsabb gombákat inkább megcsinálnám pörköltnek és úgy fagyasztanám, vagy vennék nekik konzerv/üveges gombát, az is sokáig eláll.
2021. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én többször fagyasztottam le rántott csiperkét nyersen, olajban kisütve tökéletes, sütöben oda kell figyelni nagyon, mert gyorsan kiszárad.

Természetesen sütés elött nem szabad kiolvasztani, akkor tényleg elázik.

2021. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

A trombitálós autó készre sütve árulja. Szoktam venni belőle, ha mindenki későn ér haza és nincs idő főzni, akkor is lehet meleg vacsora belőle. Mi szeretjük!

[link]

2021. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!