Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket visztek...

Milyen ételeket visztek magatokkal, ha kollégiumba mentek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Az attól fögg hogy a koliban van-e minden szobához hűtő. Én 2 évig kb csak szárazszalámin éltem.:P
2010. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén mindig felpakoltak otthon: rántotthússal sütivel mindenegyébbel. a többit meg ott vettem emg ami kell. de mondjuk ilyesmi h cukor só zacskósleves tea kávé.. mindig volt nálam raktáron:D.. jah meg mikrós popcorn:P
2010. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ, tudsz-e főzni, van-e rá lehetőséged.


meg az is kérdés, hogy a koliban van-e hűtő, fagyasztó, mikró stb.

2010. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a koliban van mikró és hűtő+fagyasztó is a főzésre sajna nincs lehetőség pedig tudok és szeretek is :(
2010. aug. 23. 17:24
 5/8 anonim válasza:
77%
Bár náluk lehet főzni is, én azt szoktam csinálni, hogy végig megyek a tescoban és ha olyat látok, amit el tudok készíteni, jelen esetben mikróban, akkor megveszem. Én előre soha nem tudom mit fogok venni, csak ha ott vagyok és látom, hogy ez is jó, az is jó... :)
2010. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hagyományos fajta szendvicssütőt :)
2010. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk koliban van hűtő, pöpecebb sütő mint itthon, elektromos főzőlappal, vízforraló, kenyérsütő, gofrisütő, mikró, turmix.. szóval minden. mit viszek? 1 csomag párizsit mer reggelihez nem olyat adnak amit szeretek amúgy semmi mást mert van kaja és nálunk egész jól főznek (sült lazac, máglyarakás.. és jól elkészítve) meg amúgy sem vagyok finnyás.
2010. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig, amit vasárnap eszünk. Na jó, főzeléket, rántott húst, sült húst, sütit. Ezekből szoktam lefagyasztani. Gyümölcsöt, babkönzervet. Szoktam venni zöldséget, tésztát, rizset, tojást és főzök. Általában mindentbele zöldséglevest csípőspaprikával és tésztával/rizzsel/tojással.
2010. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!