Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elég peches vagyok, mert...

Elég peches vagyok, mert egyszerre vagyok cukorbeteg, lisztérzékeny, emellé a vegetáriánus életmódot is választottam, tehát nem ehetek bármit. Melyik GEFRO leves finom?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a pálmazsírt, a töklevest, a póréhagyma levest, és az erőlevest. Nagyon ízlettek, rendelek is majd még ezekből is, ha elfogyott, meg kipróbálok másokat is, de kíváncsi vagyok azok véleményére, akik már kóstoltak más termékeket is a GEFROtól, hogy melyiket ajánlanák. Szeretem, mert ez a cég forgalmaz még Calu termékeket is, aminek pl a lemosója nagyon alaposan és kíméletesen távolítja el a sminket, és a hidratálótól pedig elmúltak a pattanásaim is. Tök jó, mert natúrközmetikumok. Viszont nem vagyok ráncos, akkor ajánlott használni a szemkrémjüket is, vagy még ne?


köszi


2010. aug. 23. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

erre gondolsz?


"Póréhagyma krémleves


A póréhagyma krémleves, ízekben gazdag, vegetáriánus, koleszterin és gluténmentes, csak természetes alapanyagokból készült.


Összetétel: zöldség, (hagyma, burgonya, mogyoróhagyma, vöröshagyma, édeskömény) keményítetlen növényi zsiradék, glükozszirup, tengerisó, természetes ízfokozó: mononátrium-glutamát, sűrítőanyag: guarmag-liszt,

kukoricakeményítő, természetes sűrítőanyag, szőlőcukor, élesztőkivonat, fűszerek, szeletelt hagyma, petrezselyem, turbolya, kurkuma, bors, fűszerkivonat, malátacukor, citrompor"


fú, nem semmi!

2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocs az offért, de nem akarod megszűntetni a lisztérzékenységed és a cukorbeteegséged? A vegetarianizmos más tészta, azt választottad, de a cukorbetegséget aligha
2010. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
hogy te mennyire sotet vagy kedves masodik valaszolo
2010. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

gondolom, csak jóindulatú akart lenni. inkább a kérdezőnek kéne átgondolnia a dolgait, és nem itt reklámozni ezeket az amúgy CUKROZOTT termékeket cukorbetegeknek.


az egészséges étel NEM konzervdobozban érkezik...



egyébként a vegetarianizmust egy ilyen élethelyzetben nem is értem... köztudott, hogy a gyümölcsökben sok a cukor, a zöldségekben a keményítő. a kérdező lisztérzékeny, tehát egy csomó olyan dolgot, amelyben fehérje lehetne (pl. zabkorpa, búzakorpa stb.) nem ehet.

ezt még tetézni vega életmóddal?! se húsok, se tejtermékek - ezekben lenne a fehérje... és valamennyi zsiradékra is szüksége van a szervezetnek.


ehelyett eszik, iszik ilyen műcuccokat, cukor, keményítő van bennük - mindkettő nagyon megemeli a vércukorszintet.



kedves kérdező, én a helyedben törekednék a kiegyensúlyozott táplálkozásra a lehetőségeimen belül. szűk a lehetőségek köre, de nem annyira. nem értem, miért zárod be magad még jobban.

2010. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Harmadik válaszoló! Vegyük úgy, hogy magadra mondtad, és innen megy minden rendben a maga útján. Nem kezdjük el a szövegértelmezési képességeid boncolgatni.
2010. aug. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy egyes tipusu diabeteszt, hogy a rakban szuntessen meg szerinted mar ne is haragudj
2010. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

szerintem csak idézőjelesen értette. ne veszekedjetek már.


sztem a kérdező az, aki itt illegálisan reklámot nyom, inkább rá haragudjatok.

2010. aug. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Valaszolo. Vega nem feltetlen egyenlo azzal h semmilyen allati eredetut nem fogyasztunk. En csk hust nem eszek. Lakto-ovo vega. De ezt nem fogjak folyton kiirogatni. Aki semmilyen allati eredetut nem eszik, az a vegan.
2012. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg hat, legyetek csak betegek, biztos megerdemlitek -.- minden betegseget lehet gyogyitani:O
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!