Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hova járjak bevásárolni? Új...

Hova járjak bevásárolni? Új vagyok Budapesten.

Figyelt kérdés
Húst, felvágottat, zöldséget, gyümölcsöt és pékárut a Nagycsarnokban veszem, az italokat neten rendelem. Egyéb élelmiszereket (liszt, cukor, vaj, margarin, joghurt, csoki, chips, tartós tej stb.) hol vegyem meg? Olyat keresek, ahol van minőségi áru, nagy választék és normálisak a vevővel.
2010. aug. 25. 00:16
 1/10 anonim válasza:
35%
Tuskó,Fauchan,Kora
2010. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Bárhol, csak ne tesco, lidl és társaik legyenek!!!
2010. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Auchan-ban tudom hogy a pékáru minden nap friss, ahogy a pultos hús is (közeli rokonom dolgozik itt), és az árak is elég jók, üditőt is vehetnéd itt ha úgyis mész, ill mindent kiv. zöldség, azt hamar elviszik és a rossz marad itt
2010. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de nem igaz, h BUDAPESTEN nem tudod, h hova menj vásárolni.Minden sarkon van egy, vagy több bolt, ahogy elnéztem, amikor fönt voltam, bemész, megnézed az árút, ha megfelel megveszed, ha nem, akkor mész a következőbe.....komolyan, te hány éves vagy ? LOOOOL
2010. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lidl-t ajánlom, az szerintem nem olyan mint a tesco. sokkal "barátságosabb." :) Az auchan is jó, mellesleg minden sarkon van bolt pesten. :)
2010. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze minden sarkon van bolt, csak azokban nem kapni mondjuk teljes kiörlésű lisztet és olívaolajat például...
2010. aug. 25. 00:37
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor miért nem úgy kérdezel, hogy érthető legyen. Pl.: Bp melyik részén laksz. Amit először felsoroltál, azt mindenhol megkapod. És a "speciális" dolgokat is szinte mindenhol. (Tesco, Auchan, Cora, CBA, Spar, Real stb... ) És az italt is miért a net-en kell rendelni? (Elég érthetetlen a kérdés...)
2010. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak specko dolgok, de drága

2010. aug. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kaisers, Spár, Match: ezek mindenhol megtalálhatók, a Match a Nagycsarnokban is, bő a választék, de drágák.
2010. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Lidl párti vagyok, heti bevásárlásra tökéletes nekem, bár ott kicsi a választék, így néha el kell mennem Auchanba, Intersparba is.
2010. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!