Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Salvus gyógyvíz íze?

Salvus gyógyvíz íze?

Figyelt kérdés

Figyelmembe ajanlottak a savamra a Salvus ásványvizet hogy napi 1-2 dl el igyak.

Azt sejtettem hogy nem a legfinomabb lesz de hogy ilyen borzasztó lesz az ize azt nem. Elkepesztoen sos kisse halas ize van neki. Ez normalis ennel a víznél vagy csak ezzel lehet valami problema?

Valaszokat elore is Köszönöm!



2021. jún. 9. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég tömény. Én felhígítottam szűrt vízzel és abban a formában már ihatóbb volt.
2021. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is próbáltam, egy fél korty után majdnem hánytam, úgyhogy öntöttem is ki az egészet 🤮
2021. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez normalis ennel a víznél vagy csak ezzel lehet valami problema?"


Ennek ilyen az íze!...viszont tényleg egy csodaszer.

Apámnak a vérző fekélyét gyógyította be a rendszeres ivása, holott előtte kínjában összetépte maga alatt a lepedőt.

Én is voltam egy időben refluxos, míg ki nem derült, hogy hasnyálmirigy gondom van, rajtam is segített.


Igaz, mi mindketten hígítatlanul ittuk, amikor úgy éreztük, hogy szükséges. Meg lehet szokni idővel.

De ha te csak hígítva tudod meginni, akkor igyad úgy, csak nem vagyok benne biztos, hogy a hatása akkor is tud ilyen eredményesen érvényesülni, de a semminél biztos több lesz!

2021. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartottam a napi 1-2 dl-t, hanem ittam belőle töményen 1 dl körül, amikor éreztem, hogy csap fel a sav. Szar íze van, de ennél sokkal szarabb, amikor mar a sav és tényleg hatásos.
2021. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az íze, de szerintem kibírható , hozzászoksz. Ha használ próbálkozz vele még.
2021. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Használni fogom és valószínűleg higítatlanul de nem lesz egyszerű hozzászokni.
2021. jún. 9. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Levegővétel nélkül, egy szuszra húzd le!

2021. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Csipeszeld össze az orrod, és hűtsd be ivás előtt a vizet. Előbbi kiiktatja az ízlelőképességed egy részét, míg utóbbi kicsit a nyelvedet blokkolja, és így kevésbé érzed az ízeket. Aztán nagy levegő, és mehet fenékig.
2021. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Mi a gond az ízével? Szerintem tök finom. Micsoda finnyás banda...
2022. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!