Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szavazz, ha kérhetem. Vásároln...

Szavazz, ha kérhetem. Vásárolnál egyedi ízű cukorkát a vegyes ízek helyett ?

Figyelt kérdés
Veszek például egy csomag gumicukrot, de nem mindegyik ízűt szeretem. Szeretnék teszem azt csak citromosat venni belőle. A gyártók ezt viszont nem preferáljál. A nem ízlők sokáig állnak csak és nagyon lassan akarnak elfogyni. Sokszor megkeményedik , aztán a kutya kapja. Ha magam választhatnám ki az ízt, akkor többször is vennék belőle.
2021. júl. 13. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Szeretnék csak egy bizonyos ízűt vásárolni.
Nelem jó a vegyes izű is.
51 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg több lesz az egyedi ízt kedvelők, akkor linkelném pár gyártónak, hátha kapcsolnak.
2021. júl. 13. 00:24
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Szeretek olyat vásárolni amiben csak egy bizonyos íz van, és ezt szerencsére meg is tehetem, mivel rengeteg olyan gumicukor van ami nem vegyes, hanem az összes egy bizonyos ízű.
2021. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit körülnézhetnél a piacon pl haribo…mondjuk, menj el egy boltba ahol van választék, a gumicukrok legalább fele egyféle ízű
2021. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én konkrétan lime-ot szeretnék. Sajnos egyik környező üzletben sincs.
2021. júl. 13. 01:13
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Több üzletben láttam már, ahol kimért cukorka van, hogy minden tárolóban csak egy szín/íz van. Esetleg keress ilyet.
2021. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném az arcát annak a csicska gyakornoknak, aki a Haribo Hungária központjában az ügyfelek leveleivel foglalkozik, amikor elolvassa a nagyon szakmai javaslatodat, megtámogatva egy gyakikérdések.hu szavazással :DDDDDDDDD
2021. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7, legalább röhögne egyet, a delete előtt
2021. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Volt egyszer vagy 10 éve egy eset egy fűszergyártóval. Mindig idegesített, hogy a szöveget túl magasan írják rá a csomagolásra. Felvágod a zacsit, majd zárásként visszahajtod és már nem is látszik , hogy mi van a zacsiban. Fogtam magam, írtam a gyártónak. Válaszként kaptam egy egy rakás különféle fűszert. Tetszett neki az ötlet és azt mondták, hogy módosítani fogják. Azt nem tudom, hogy valóban módosították e, mert akkoriban elköltöztünk a Lidl közeléből, ott vásároltam mindig az adott fűszert. Aztán egyszer a Pennyben volt egy akció egy bizonyos konyhai törlőpapírokat gyártó céggel. Ha nem tudom hányat veszel, akkor részt veszel egy sorsoláson. Csak otthon vettem észre, hogy 2 nappal előbb vettem, mint a nyereményjáték kezdete. A nyugtát csatolni kellett, szóval előre lecsúsztam a játékról. Írtam nekik , hogy azért ez nem volt szép húzás. Kiderült, hogy a bolt tette ki előbb az árut, mint kellett volna. Na onnan is kaptam egy piszok nagy dobozt tele, mindenféle papíráruval. Szóval vannak cégek, akik foglalkoznak a megkeresésekkel. Egyáltalán nincs kizárva, hogy valamelyik reagál az ilyenre. Mondjuk bővíteném az esélyeket a zselés cukrokkal is.
2021. júl. 13. 21:12
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha valamit időszakosan árusít egy multi , amit esetleg visszavon valamikor, de te vettél a termékből korábban és tudod a kódszámát, írsz nekik és még a nevetségesen olcsó árut is külön neked kiviszik a kért üzletbe. A Pennyben jártam így. Vettem 2-3 deciliteres befőttes üveget. Szép formája volt, fűszertartóknak szántam. Olyan jól bevált, hogy gondoltam veszek még 10db-ot. Boltból visszavitték már a központi raktárba. Írtam, pár nap alatt ott volt a nevemen a boltban.
2021. júl. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!