Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi egy energiaitaltól lehet...

Napi egy energiaitaltól lehet bajom?

Figyelt kérdés

Csak 7közben iszom munka közben, de úgy hogy kb. fél óráig kortyolgatok egy 250 ml-st, nem rögtön lehúzom.. Ja és hellt vagy burnt szoktam.

Lehet tőle bajom hosszútávon?


2010. aug. 27. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hosszútávon mindenképpen, főleg hogy egy idő után csak megszokásból iszod.
2010. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogaidat borzalmasan tönkre fogja vágni egy idő után :(
2010. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas lesz a vérnyomásod
2010. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hipertóniát kaphatsz

Arról nem beszélve hogy az energiaital csak úgy hatásos ha kis adagokban, naponta többször iszod (fél óránként 10 kortyot pl. legalábbis nekem a másfél literes csak így használ, de akkor sem voltam feldobva csak nem éreztem magam fáradtnak, hanem normálisan)

2010. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor szoktam inni,amikor reggel 6-tól dolgozom. Kis kortyokban és hatásos! Nagyon feldobva nem leszek én sem, de a reggeli álmosság elmúlik és normálisnak érzem magam.
2010. aug. 27. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van lihegve ez a dolog, semmi bajod nem lesz 80mg koffeintől, vitaminoktól és a cukortól, sőt ezek jól jönnek reggel. A foszforsav, hát igen az nem valami jó a fogaknak...
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
cukormenteset igyál
2010. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon(ha még 10év mulva is innád) lehet lesznek pl a fogaddal problémáid vagy nem tudom. Mert kiürül igyis ugyis a szervezetböl, és most semmi bajod nem lesz egy kicsit több cukortol meg koffeintöl(ha mellé nem kávézol, nem hiszem hogy akkora bajt jelent). Szerintem is túl van lihegve. :/
2010. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!