Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Télire elrakott uborkasalátába...

Télire elrakott uborkasalátába muszáj cukrot rakni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk télire elrakni uborkasalátát, de steviaval eszek mindent utólag lehet "cukrozni" vagy elkészítéskor kötelező beletenni?

2021. júl. 25. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező
2021. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell belerakni!

Legyalulod és lefagyasztod. Aztán felhasználás előtt ízesíted, ahogy akarod!

2021. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én savanyúságkent szeretném megcsinálni
2021. júl. 25. 13:03
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ettél már egynapos, elázott uborkasalátát?
2021. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem lehetne egy normális választ írni?

Milyen egynapos uborkasalátáről irkalsz?

Savanyúságról van szó még mindig.

Anyám ezen az oldalom komolyan semmit nem lehet kérdezni..

2021. júl. 27. 04:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Kérdező!

Rosszul tetted fel a kérdést!

Az üvegben és szeletekben eltett uborka, az nem uborkasaláta - aminek az a lényege, hogy friss- hanem ecetes, savanyú, vagy sós-vizes uborkaszeletek.

Ezt te úgy teszed el ahogy akarod, de ha nem teszel bele cukrot vagy édesítőt, azt felbontáskor, azaz fogyasztáskor már nem fogod tudni pótolni, mert nem járta át a lé és pocsék lesz.

Ha UBORKASALÁTÁT akarsz, akkor annak a módját a 2-es válaszomban leírtam.

Csak lefagyasztva kapsz egy megközelítőleg hasonló dolgot, de azt semmivel nem kell fagyasztás előtt ízesíteni!

Ennyi!

2021. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó ne haragudj, csak én úgy találtam a neten hogy "uborkasaláta télire". (Egyébként sparban kapható és imádom.Jobban utána néztem Svéd uborkasaláta a neve)

Köszönöm a választ. Igazából a lényeg,hogy nem nagyon szeretném cukrozni,mert cukorbeteg is van a családba és nem tudtam ,hogy kötelező alapanyag e ha savanyúságot szeretnék elrakni/készíteni

2021. júl. 27. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Én is cukorbeteg vagyok és a savanyút eritritollal teszem el.

(Lekvárt, befőttet nem eszem, a gyümölcs cukortartalma miatt, így azt nem teszek el)

Egyébként amit savanyúságostól veszel kimérve, azoknak is a nagy százaléka édesítőszerrel van ízesítve, mert nagy tételben olcsóbb mint a cukor.

2021. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szuper, akkor ezek szerint steviaval is jó lehet cukor helyett ?
2021. júl. 27. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Gondolom igen.

2021. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!