Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Uborka saláta tejföllel?

Uborka saláta tejföllel?

Figyelt kérdés
üdv, nyugtassatok meg hogy nem csak én szoktam ubisaliba rakni tejfölt :D haverjaimnak mondtam és kiakadtam...

2013. jún. 15. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tejfölös uborkasaláta közismert étel!
2013. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kiakadtak*
2013. jún. 15. 00:27
 3/12 anonim ***** válasza:
létező legjobb úgy az uborkasali :D én néha meg úgy csinálom, hogy uborka, natúr joghurt, fokhagyma és fetasajt kerül a saliba egy minimális tejföllel, máskor meg csak azt rakok bele, joghurtot semmit.
2013. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Miért, van olyan aki nem tejföllel készíti??? Én így tanultam anyukámtól ő meg a nagymamámtól, és így tovább...

Mi már eleve belekeverjük az egész salátába, de olyat is hallottam, hogy csak a tetejére teszik, a saját tányérjukon.

2013. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Az én családom tejföllel, fokhagyásan eszi az ubisalit, a párom családja meg ezek nélkül ismeri, de miattam mindig csinálnak külön, ha az a kaja:)

Amúgy én meg ezeken akadhattam volna ki náluk: befőttel enni a pörköltet, tejfölös tészta cukorral:)

Ahány ház annyi szokás:)

2013. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk ecetes-tejfölös-fokhagymás a közismert, vagy a tzatziki reszelt uborka joghurtos-tejfölös-borsos-fokhagymásan. Páromék a cukros-ecetes verziót ismerik, ami szerintem nem olyan finom.
2013. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi sósan cukros ecettel esszük, fokhagymával és tv paprikával benne, rajta őrölt borssal és pirospaprikával.
2013. jún. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Tejföllel, pirospaprikával megszórva, tonnányi fokhagymával,ecetes-cukros-sós lében.


Az Alföldön szokás befőttel enni a pörköltet, nagyszülői ágon a rokonaimnál tapasztaltam én is, de mi nem így szoktuk. Viszont én a pirospaprikás főzelékektől vagyok rosszul. Mintha már egyszer megették volna..

2013. jún. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Ahány ház, annyi szokás. Nekem azóta az egyik kedvencem, mióta megkóstoltam. Addig el sem tudtam képzelni, hogy így is lehet.
2013. jún. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem tejföllel, fokhagymával, tetejét pirospaprikával és őrölt borssal megszórva, de joghurtos kapros mártásban is szoktam csinálni, az is finom.
2013. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!