Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sima fagyi tölcsérben van...

A sima fagyi tölcsérben van cukor?

Figyelt kérdés

Láttam egy olyan kihívást, hogy harminc napig nem ehetsz cukrot, és ki szeretném próbálni. Viszont holnap lehet megyünk fagyizni. Cukormentes fagyi van az oké, de azt nem tudom, a tölcsérben van cukor.?🤷‍♀️ Lehet hülye kérdés, de tényleg fogalmam sincs...

A válaszokat előre is köszi!😊💕



2021. aug. 21. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd pohárba, abban biztos nincs.
2021. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A simában nincs, az édes tölcsérben van. De vegyél akkor kelyhet, azzal biztos nem lesz gond.
2021. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ez nagyon nem jó ötlet, mert leesik a vércukrod és elájulsz.
2021. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem jó ötlet egy hónapig nem enni cukrot, ezek a kihívások akkora baromságok.

De amúgy a simában nincs, ha jól tudom az csak valami ostya, ezért van édes tölcsér is.

2021. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Cukor nem létszükséglet, semmi baja nem lesz
2021. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!😊💕

Csak a finomított cukrokat szeretném kiiktatni, azaz gyümölcsöt ehetek, abban meg van gyümölcscukor. Egyébként meg ha nem bírom, vagy ha esetleg rosszul is lennék, természetesen nem folytatom.☺️

2021. aug. 21. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A cukor meg a szénhidrát NEM UGYANAZ!!!!


Ha valaki egész életében nem eszik cukrot, attól sem lesz semmi baja, a szénhidrátok viszont alapfontosságúak.

2021. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
A sima az csak ostya, plusz ízetlen. Ha abban cukor van, akkor én vagyok az angol királynő.
2021. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
3-mas és 4-es, egyetértek. Ismét egy életveszélyes kihívás. Nem értem, hogy az ilyen kihívások kitalálói hogy nem értik meg, hogy ebbe bele lehet halni.
2021. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!