Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a "hűtő ízű" süti?

Milyen a "hűtő ízű" süti?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Hűtő ízű. Amikor mondjuk nincs rendesen letakarva, és mellette van minden más, és érzed a paprika vagy kolbász bukéját a falat végén...de a mélyhűtő íz szerintem rosszabb, a mélyhűtőknek szokott lenni egy tipikus szaguk, ha nincsenek tisztán tartva, az is ilyen kajás jellegű rossz utóíz.
2021. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A "hűtő íz" meg a "fagyasztó íz" nem kellöen tisztán tartott hűtőben/fagyasztóban nem megfelelően becsomagolt élelmiszereknél fordul elő.

Személyesen még nem tapasztaltam, de elég undorító lehet.

2021. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
NAGYON rossz! Én csak kb egyszer tapasztaltam egy túrós sütinél ami amúgy sem volt olyan finom (volt benne citrom amitől savanyú volt és azt én nem szeretem) de csak egy kicsit volt olyan íze, csak éppen hogy lehetett érezni
2021. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Hűtőízű szénsavas üdítőital hozzáadott cukorral és édesítőszerrel
2021. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a sima műanyag zacskóba csomagolt kaják szaga átjön a zacskón és minden szag mindennel keveredik. A kiürült chips-es zacskót ajánlom , azokon alumínium réteg is van, ami teljesen szagzáró, persze a száját vissza kell hajtani és a megfelelő zacsi záró csipesszel zárni. A gyerek uzsonnáját is ilyenbe érdemes tenni, hogy a sulis cuccok ne legyenek szagosak.
2021. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Hutoszekreny ize? ... hideg :)))
2021. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!