Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb étel,...

Mi volt a legrosszabb étel, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 15:23
1 2 3 4
 1/31 Esme.avantgarde ***** válasza:
95%
ez relatív...én megeszem a legfurább ételeket is (lelkes világutazó ^-^) de a nyamvadt zöldbabfőzeléktől rosszulvagyok.
2010. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Pont ma ettem: puliszka lekvárral. De az a gyanúm, hogy valamit rosszul csináltam, nem lehet, hogy emberek ezrei ettek és esznek egy ilyen borzasztó valamit :D
2010. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
91%

zöldbabfőzeléket énis nagyon utálom

amúgy a legrosszabb sajnos nemtudom a nevét.. de olyan 6-7 évesen ettem, anyu csinálta és azóta nem ettem olyat :D ő sem csinált többet :D szóval.. zöld volt, egy zöld lötty, levesnek álcázott valami, keserű volt, és vmi borsónak a sürített akármije volt vagy valami ilyesmit hallottam.. évek múlva mertem csak megkérdezni anyut, hogy mi volt az :D

2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Panírozott tintahalkarikák. Lehet, hogy másnak tetszik, de nekem nagyon nem jött be :/

De sok kaja van amit nem eszek, nem tudom miért. Van olyan, aminek még az ízére sem emlékszem [pl bab, borsó, lencse], mert kb 3-4 éves koromban ettem utoljára...:)

2010. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Csokoládés háromszögsajt ...
2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
vese velővel és az előttem való Mese sajt
2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég beköltözött egy molylepkecsalád egy zacskó pisztáciánkba, én meg nem vettem észre, és egy olyan pisztáciába haraptam bele, amiben rovar is volt.


A spenótfőzeléket azért nem írom, mert már a szagától is hányingerem van, úgyhogy odáig nem jutottam el, hogy egyek is belőle (a spenótot egyébként van, amilyen formában megeszem és még ízlik is, de a főzelékkel bajban vagyok).

2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Spenótfőzelék.

Tatárbifsztek.

Lucskos káposzta.

2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
csilis csoki :S
2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Darált marhafej, és ráadásként még le volt öntve valami undorító öntettel, ami egyszerre volt savanyú, édes és keserű. :D Úgy nézett ki mintha felvágott lenne, és persze nem mondták meg mi az, csak utólag. Viszont szerencsére olyan rossz volt, hogy nagyon keveset ettem belőle. Hirtelen ez jutott eszembe, de volt már sok olyan kaja, amit rögtön kiköptem. :D Pl. a sóska, na attól kiráz a hideg.
2010. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!