Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy sima Twister KFC menü kb....

Egy sima Twister KFC menü kb. hány kcal? És ha naponta eszem ezt akor mi történik? Hízni fogok ennyitől?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Kentucky Scheiß Ficken-nél nem azért eszik az ember meüt, hogy kalóriát számolgasson. De ez csak egy vélemény.
2021. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor hízol,ha több kalóriát viszel be,mint amennyit elégetsz. Mit eszel egy nap, mennyit mozogsz?
2021. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom mi van benne de össze tudod adni. Ez persze testsúly alapján van. [link]


Az hogy te mennyitől hízol az függ testsúlytól, életkortól, nemtől, magasságtól és persze hogy mennyire vagy aktív. Erre vannak kalkulátorok persze nem tökéletes, de kb segít:

[link]


Persze ez még bonyolultabb mert az sem mindegy hogy ebből mennyi a fehérje, zsír,szénhidrát

2021. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
153 cm vagyok,L,42 kg.
2021. szept. 2. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Durván 1000 kalória. Ez egy étkezésre elég. (kalóriában kicsit sok is tehát minden nap nem kellene enni azért) Egy napra viszont nagyon nem elég ennyi.
2021. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Súlyból gondolva gondolom hízni akarsz? Ha igen azt lehet okosabban is csinálni hogy ne zsíros legyél hanem formás.
2021. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig szinte minden nap twistert ettem de egy dekát se híztam, valószínűleg mert le is mozogtam
2021. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!