Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan étel amitől ösztönös...

Van olyan étel amitől ösztönösen undorodsz, de nem tudod miért?

Figyelt kérdés

Nekem van, kettő is.


Gomba és hal, illetve minden, ami a víz alól származik. Amióta az eszemet tudom, undorodom tőlük, sosem ettem meg, már gyerekként sem. Nincsenek rossz tapasztalataim vele, a családomból mindenki szereti, én nem. A gombával már többször próbálkoztam, de az elfogyasztása után rám tör a hányinger. A halat nem is bírom megenni. Néha mondják, hogy még biztosan nem ettem jól elkészített halakat. Nos, időnként megfordulunk Michelin - csillagos étteremben, a feleségem gyakran eszik ott halféléket, de nekem ott is kifordul a gyomrom tőle. Szóval, felőlem bárki elkészítheti bárhogy, ösztönösen rosszul vagyok tőle. De vajon miért?


Nektek is vannak olyan ételek, amitől rosszul vagytok?



2021. szept. 22. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
gomba, maj
2021. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Pacal, sóska, spenót és tökfőzelék.
2021. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon sok ilyen van, de pl. állag is: ami nyálkás, pépes, attól elkezdek öklendezni. Még a banántól is, ha már elkedztem rágni (pedig azt szeretem).
2021. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Tenger gyumolcsei!!! Nekem ezek a tengeri herkentyuk valojaban vizi bogarak, izeltlabu ocsmanysagok ... a polip egyenesen undorito azokkal a korongokkal :)))
2021. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a pacal, halak és mindenféle vízi lények meg a datolya.
2021. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Sárgadinnye és bármilyen sárgadinnye ízesítésű dolog. Ha messziről megérzem az illatát, azonnal hányingerem lesz tőle. Amióta emlékszem ez a helyzet, fogalmam sincs miért alakulhatott ki, ami érdekes, mert alapvetően az a fajta ember vagyok aki mindent megkóstol és semmitől se undorodik :D
2021. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Kocsonya
2021. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Belsőségek és a darált hús bármilyen formában
2021. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
92%

6

Nekem is a sárgadinnye,minden gyümölcsöt szeretek,kivéve ezt.

2021. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sokáig így voltam a nyers paradicsommal.

Ma sem rajongok érte, de most már, ha belekerül 2-3 karika egy szendvicsbe, akkor nem halászom ki belőle.

2021. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!