Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan a Pizza-ki...

Miért szidják sokan a Pizza-kinget?

Figyelt kérdés
Holott sok helyről rendeltem már, és eddig az ő pizzájuk volt a legfinomabb. Persze éttermenként náluk is változó, mert kipróbáltam. De konkrétan a csepeli eddig sosem okozott csalódást. Ennek már 2 hosszú éve. Nektek van valami tapasztalat velük kapcsolatosan?

2021. nov. 12. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Párszor próbálkoztam velük és rendelgettem tőlük (Óbuda) vagy egy éve, 3cm vastag kenyérlángos-szerű pizzát készítenek brutál szélekkel. Nálam ez annyira nem jött be, nekem a pizzatészta vékony.


Másrészt a többi ételükön kiérződik a filléres alapanyag. Inkább fizetek jóval többet más étteremnek, de mondjuk a sajt legyen már sajt, ne pedig növényi sajtpótlék.

2021. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése.

Felesleges azon gondolkodni hogy másnak miért nem ízlik az ami nekem meg igen.

De egyébként én 2x ettem tőlük pizzát. Az egyik gyrosos volt, de semmi gyrosos jellege nem volt, ellenben kesernyés íze volt és égett alja.

2021. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi köze a pizzához. Nevezhető körcikk alakú melegszendvicsnek.

Ráadásul gagyi alapanyagokból készül. Az ízetlen ketucp(!)-ról és sajtról nem is beszélve.

2021. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk a sajtot biztos nem helyettesítik növényi alternatívával, mert sokkal drágább, mint a sima sajt.
2021. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pizzájuk szerintem nem finom, bazi vastag, félig nyers vagy odaégett, olcsó alapanyagokból. Más kajáikat is rendeltem egy időben, az lutri volt, valami meglepően finom lett, de volt pl gyümölcsleves, amit kiöntöttem.

Olyan áron, ahogy ők dolgoznak, csodákat nem szabad várni.

2021. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy időben sokat rendeltem tőlük, pont az ára miatt.

Elég közép alja kategória, de gyakori volt, hogy lemaradt valami, nem volt megsülve, fura szaga volt a csirkének, pizzánál sokkal kisebb volt mint kéne, odaégett, nem sült meg.


Az utolsó csepp az volt, amikor rendeltünk egy BBQ csirkét rizságyon, de vélhetőleg elfogyott a BBQ szósz és ezért ketchuppel (!!!) volt bekeverve a csirke.

Ennél undorítóbb ocsmánysággal még nem találkoztam, az első falatnál majdnem összehánytam magam.


Természetesen telefonon nem értem el őket, az üfsz ígérte, hogy visszahívnak nem történt meg.

Másnap megint próbálkoztam, akkor elértem az éttermet és minősíthetetlen hangnemben meghazudtolt, hogy én nem is hívtam őket, és nem is rendeltem ilyet, és amúgy se beszéljek vele fennhangon.

Se egy bocs, se egy b+anyád, de végül nagy nehezen megígérték, hogy visszautalják az összeget.

Ennek már 1 éve és soha nem jött meg az összeg.

2021. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!