Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezt az italt?

Valaki felismeri ezt az italt?

Figyelt kérdés
2007-2012 között ittam, ez egy hideg tej alapú ital, és nekünk epres volt (lehet volt más ízű is). Nem emlékszem hogy poros volt-e, vagy rendes dobozos. Szüleimet kérdeztem hogy vajon mi volt az, mert én kicsi voltam még, ezért nem emlékszem rá, de nem tudják ők se. Valakinek nincs ötlete hogy mi lehetett ez?

2021. nov. 15. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nutridrink? Yogobella ivóyoghurt?
2021. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az 😔
2021. nov. 15. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Savanykás íze volt, vagy teljesen édes?
2021. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sűrű volt? Olyan, mint a tej, vagy attól sűrűbb?
2021. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

VAn olyan por, mint az instant kakaó, csak epres (meg van vaniliás)ízesítésü. Nem tudom, Magyarországon minek nevezik, itt, ahol élek, a gyártó márkanevét használják.

Itt is emlegetik, szerintem így rá tudsz keresni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2021. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt dobozos Milky Way,Mars,bár ezek nem epresek.
2021. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3 finom édes volt, egyáltalán nem volt savanyú


#4 nem volt sűrűbb mint a tej, tényleg olyan volt mintha sima tejet ittál volna, csak eper íze volt


#5 az epres kakaóport én is megtaláltam, bár szüleim azt mondják hogy biztos nem az volt. Mindenesetre körülnézek majd Coopban meg Auchanban is, köszi szépen! 😇

2021. nov. 16. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Sima epres tej. Volt a Milky Way-nek is. Mi iskolában kaptunk Milky Way csokis tejet, epres tejet, vaníliás tejet, meg sima tejet. Lehetett választani, hogy melyik napon milyet kérsz. Finom volt. :)


[link]

2021. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Mi a suliban ilyen kis marslakócskás dobozban kaptuk a tejet.


[link]

2021. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen lehetett kapni gyümölcsös édes savóitalt is 1 literes kiszerelésben ha jól emlékszem a coop-ban vagy a sparban. De már régen megszünt. Nagyon finom volt. Nem hasonlított a most kaphatókhoz.
2021. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!