Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Auchan üzletben még mindig...

Az Auchan üzletben még mindig kapható somlói galuska?

Figyelt kérdés

A minap jutott eszembe, hogy pár éve mennyire szerettem. Viszont nem élek Auchan közelében.

De pár nap múlva amerre utazunk pont útba esik egy, de feleslegesen nem mennék be.


máj. 15. 20:35
 1/6 Hentöpötö válasza:
Egy pár hónapja (kb. Télen) én még láttam a sütemények között.
máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tegnaptól elfogyott az összes. Nem kapható már sajnos. Sparos is jó
máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegnaptól? Ezt honnan lehet tudni?


A spárosat nem szeretem, mindegyik fajtát kóstoltam már de az Auchan saját márkás volt a legfinomabb.

máj. 15. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Úúh a somlói galuska nekem is a kedvencem. Auchanban nem voltam te van a Coopba is meg már láttam a Tescóba is 1 db-ot fennhagyva a pulton. Állítólag az egyik kasszás hölgy rakta félre magának, de amikor nem figyelt el is vittem. Ne hogy már kisajátítsál maguknak az árut ők is ugyanolya proletárok mint én!
máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Van persze folyamatosan.
máj. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokott lenni szinte mindig. Ha a cukrász pultban nincs, akkor azon a soron, ahol a joghurt, tejtermék félék vannak, ott van Mazsi márkájú.
máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!