Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedvenc chipsetek jelenleg?

Kedvenc chipsetek jelenleg?

Figyelt kérdés

Évek óta alig ettem chipset, de a Lays barbacue ribs chipsére rákattantam teljesen. Nektek mi a kedvenc?

Régen a chili lime szerettem


2021. dec. 19. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A chio őszi gombás chipse. Sajna lehet, hogy kifutott, már nem látom sehol. :(
2021. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

2 En lattam valami gombas Chio-t tegnap egy Sparban (Orszagbiro ut, Bp), gondolom arra gondolsz, nincs sok gombas csipsz forgalomban.

Nekem jelenleg nem csipsz, hanem a Chio sajtos tortillaja. Illetve a Cheetos Pizzerini, de azt mar tenyleg alig latom valahol, ha van is akkor a pici, regen volt belole rendes nagy is.

2021. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A chio jalapeno-sajtos chips a kedvencem.
2021. dec. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Saját chipsem. :D Amit sóval durvára tört borssal és fokhagymagranulátummal dobok fel. :D
2021. dec. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ecetes pringles.

Szerencsére idehaza nem kapni 😀


A másik kedvenc a tescos sajtos tortilla chips.

2021. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A nátriumglutamátos tejfölössonkás.
2021. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerűen nem találok jót mostanában! Vettem a szokásos nagy márkákból, de vagy undorítóan savanyú vagy nem lehet megállapítani, hogy milyen ízű. Cserébe persze 2 kiló ízesítő por van rajta.. Kipróbáltam a Csíki roppant sajtost is, hát nem győzött meg. Nincs sajt íze. Az olcsókból teljesen eltűnt a sajtos. Hagymás van meg indokolatlan ízek.

A sima sós kategória is necces. Az Aldis nagyon olajos, a Spar sokszor nagyon sós és mellé olajos is. A Lidl és Aldi chipsei eleve szét vannak törve és fura ízük van. Pennyben is vettem több félét, annak csak simán vegyszer íze van.

Nem tudom mi olyan bonyolult nekik. Hámozott, szeletelt krumpli olajban sütve. És nem sikerül ba..meg!!!!!

2021. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A retró burgonyaszirom, esetleg a sós.
2021. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco borsos-kecskesajtosa egész jó, illetve a Lidl fokhagymása is, bár annak baromira intenzív az íze.
2021. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidl paprikás szerintem isteni finom
2021. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!