Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a kedvenc chipsetek,...

Mi a kedvenc chipsetek, burgonya alapú terméketek?

Figyelt kérdés

És mi az, amit utáltok?

Nálam a best a Pringles Paprikás meg a Penny-s Brummies Ketchup, ami igazából PomBear utánzat.

Régen nagyon ízlett, de ma már nem olyan jó a Chio Sajtos meg a Taccos+Big Pep.

Amit meg mindig is utáltam az a Chio Happy Balls.

Jah és egy kérdés még!

Valaki emlékszik arra a Chio Chipsre, aminek a csomagolásán velencei gondolás volt és a "chipsnek" rúd, oszlop, lámpa alakja volt?



2013. aug. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc ht szinte az összes Lays, meg Chio. Lays lime-os nagyon finom, de a sajtos is. Chioban sajtos, hagymás-tejfölös, jöhet bármelyik a sima sósat nem szeretem. A márka nélküli csipszeket nem nagyon szeretem. A chio happy balls-rol még nem is hallottam, pedig minden márkás csipszet végigkóstoltam már.
2013. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Happy az ugye a nevében is benne van, h golyók voltak, de valami borzasztó ízesítéssel...
2013. aug. 24. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a lay's újhagymás meg a paprikás a kedvencem

a chio-ból meg a hagymás tejfölös....

amit nem szeretek azok az újítások mustáros meg tormás,mézes mustáros, szalonnás,mogyorós, borsos....mi jön még retkes meg sárgarépás vagy esetleg gumicukor ízű kakaós változat fúj...

2013. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden chipset szeretek , chio ból a ketch& mayo ,piri piri szerintem finom a wasabis az már túl erős szerintem :d de a kedvencemet már nem gyártják vagy csak szerencsétlen vagyok és nem találom : hagymás rostélyos
2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A wasabis tényleg kemény.:D Szeretem a csípőset, de az már elég erős.
2013. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én mindenfélét imádok, kivéve a sósat. A wasabis szerintem nem erős. Már 3 márkájú wasabisat is ettem, de nem volt nagyon durva szerintem. Nagyon szeretem a Cheetos ketchuposat. Meg bármelyik márkából a sajtosat meg a hagymás-tejfölöset. Meg ezeket az új ízeket is.
2013. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a Pringlest, a Layst, a Chiot, a Cheetost, a PomBeart! :)
2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Cheetost es a ketchupos chipseket nem szeretem.

Nem vagyok nagy chipsevo,nagyon ritkan eszem, de akkor chio burgonyaszirom,vagy sima sos,pringles paprikas es hagymas tejfolos, es a pompar sos kozul valasztok.

2013. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem mindegyik jöhet :D Nagy csipsz imádó fanatikus vagyok :D De egy csomó új van amit még nem kóstoltam, de a wasabisat én is adnám:D Bírom a csípőset, csípős leveseket eszem, bár lehet h az még nekem is beütne XD A chili-seket még bírom, a Laysből a chili/lime egyik kedvencem hideg gyümis sörrel:D Meg amiket már nem gyártanak azok a csirkés csipszek!! Meg a majonézes! Hmmm de imádtam...Meg anno mikor gyerek voltam akkor a Master Crok volt a kedvencem grilles ízben! De a Chio Sültkrumplit is megszüntették :( Abba volt a hagymás-rostélyos! Meg a Cheetosban (arra már biztosan senki nem emlékszik) volt olyan ami sonkás-sajtos volt és egy rácsra hasonlított a formája! (90-es évek vége) Meg nemrég a lila zacskós hot-dog ízű, most a Cheetosból a hamburgeres a mennyei! Bár a cheetos kukorica alapú de nem baj :)
2013. szept. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!