Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted a magyarok több...

Szerinted a magyarok több teát vagy több kávét isznak? Melyiknek nagyobb a kultúrája hazánkban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholnak. :) Na jó,viccet félretéve,vendéglátós vagyok,és szerintem a kávé az,amiből több fogy.

25/N

2010. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 orsybaba88 ***** válasza:
a teának magyorországon szerintem nincs kultúrája. max anya ad teát reggelihez. angliában, indiában vagy kínában van ennek igazi szerepe, ott a teázáshoz hagyomány és minőség társul, sőt a teázás étkezés is, mint az ebéd. persze ott is csak bizonyos társadalmi rétegnél:) itthon is lehet finom teákat kapni, de arannyal vetekszik az ára. a kávézás szokása viszont nagyon is elterjedt. sok könyvben olvastam már, h külföldi kávézókban ha magyarok isznak kávét, akkor másképp főzik le. (mert mi igazi kávét iszunk, nem olyan vizes löttyöt, mint pl az amerikaiak)
2010. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kv-t
2010. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyértelműen a kv. Közünk nincs a teához. Japánok, angolok, indiaiak stb. na ők teáznak. Annyi közünk van a teához mint az Ice Tea-nek meg az angoloknak a kvhoz, híg lötty.
2010. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kávé
2010. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Ice Tea-nak a teához sincs köze
2010. szept. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!