Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ilyen helyzete...

Miért nem tudok ilyen helyzetekbe enni? Vagy mit kéne ennem?

Figyelt kérdés
Amikor vmi történik velem a szerelemmel kapcsolatban,vagy megtudom h vkinek bejövök vagy talizok egy sráccal,akkor mindig ugyanaz a helyzet jön rám.nem tudok enni.már most is két napja rohadt éhesen ülök itt,és nem tudok lenyelni egy falatot sem.igaz,jó fogyókúra...de méégis.:P mivel lehetne visszahozni az étvágyamat vagy mit egyek? 15/L
2010. szept. 9. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami finomat amit nagyon szeretsz.
2010. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis csalamádét, vagy savanyú uborkát magában. Tuti, hogy utána nagyon megéhezel és felfalsz mindent.
2010. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is igy vagyok és ugyancsak 15/L ! :-)

Az nem jó, ha semennyit sem tudsz enni, ennyire azért nem hiszem, hogy elvitte a cica a gyomrod. Viszont 1 tipp: gondolj bele, hogy ha lesz pasid, ha mész bulizni, ha flörtölni van kedved, stb. stb., a szép kamaszkor velejárói, akkor egészségesnek kell lenned és fittnek !


És az aki nem eszik semmit az nem egészséges és nem is fitt. Lógó bőrt akarsz, lankadó energiát és egy megfáradt arcot ? Nem hiszem.

Ha nincs is étvágyad pörköltet enni, saláta csirkével vagy krumplipürével belefér ! Vagy akármi amit szeretsz és ami könnyű.


Tudom milyen érzésről beszélsz, mert én nagy faló vagyok, de ha pont valami "érdekes" történik az életemben akkor úgy érzem, hogy tele vagyok, de ez csak érzelmi telitettség, ugye tudod ? Sem a szerelem sem egyéb pasizgatás nem pótolja az igazi táplálékot.


Tehát tessék normálisan táplálkozni, meglátod, hogy még jobban fogod érezni magad ! :-)

2010. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj végre nem csak én vagyok egyedül ilyen helyzetben.:) igen,néha már tudok enni,kitapasztaltam hogyha nem gondolok arra a személyre akkor nem érzem ezt.:P nagyon köszönöm a válaszokat,megpróbálok vmit enni,de tényleg nem akarok olyan lenni,amit írtál.(N) szóval inkább mindent beleadok.:) nagyon köszi.:P
2010. szept. 10. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Erőltetned kellene.


Én idősebb vagyok nálad, ugyanezzel a problémával, lassan már senki nem hiszi el, h nem vagyok anorexiás, 172 cm vagyok, és 49 kg.

Pedig "csak" annyi történt, h elvesztettem édesanyámat, lassan egy éve, és sajnos előfordul, h napokig nem tudok lenyelni egy falatot sem...


Szépen lassan, mindig csak egy keveset, falatonként lehet visszaszokni az evésre, mert erről is le lehet szokni:(

2010. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!