Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollagénből melyik típust...

Kollagénből melyik típust érdemes választani és inkább por vagy tabletta formában?

Figyelt kérdés

Az étrendemen felül szeretnék kollagént szedni, elsősorban a bőr,haj, körömre.Sok helyen olvastam a Biotechet,Gymbeam,

puregold,Bodyselect,mindegyikt néztem az összetételét,de fogalmam sincs melyiket válasszam.Kinek milyen tapasztalata van ?

vagy csináljam azt, hogy 4 havonta mást választok?



2022. jan. 31. 05:57
A kérdező szavazást indított:
Biotech
Gymbeam
Puregold
Bodyselect
5 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*mindegyiknek

Bocsi a helyesírási hibákért.

2022. jan. 31. 05:57
 2/18 A kérdező kommentje:

Izomerő és regenerálódás miatt is jó lenne,mert fizika munkát végzek,mellette heti 2x fél órát kardiozok


26N vagyok

2022. jan. 31. 06:03
 3/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék kollagént szedni és légyszi ne gyertek a kocsonyával, körömpörkölttel,mert nem szeretem.
2022. jan. 31. 06:15
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Egyiket sem. Nekem személyi edző ezt a svéd terméket ajánlotta:

[link]

2022. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

Etrendkiegeszitore (mar a nevebol is latszik KIEGESZITO) csak abban az esetben van szukseg, ha a napi elelmiszered nem tartalmazza a megfelelo anyagokat. Egyel egeszsegesen es akkor semmi ilyen hulyesegre nincs szukseged.

Persze latom 26N vagy es valoszinu felsz az oregedestol, de nincsenek csodaszerek.

2022. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Marhakollagèn a legösszetettebb én azt próbálnám ki.


#5 25 éves kor felett folyamatosan csökken a test által termelt kollagén mennyisége, és olyan 50 éves korra le is áll teljesen. Átlagos testalkatú embereknek érdemes 25 éves kor felett napi 5000 milligrammot pótolni. (Kovereknek mehet a duplájá) 30 felett 10-15 ezer mg is mehet

2022. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat

#5 dehogy félek....

2022. jan. 31. 18:03
 8/18 anonim válasza:

Én már egy jó pár hónapja fogyasztok likvid formában (biotechusa) és szebb lett a bőröm, valamit a hajam minősége is jobb. A hozzá járó kis adagoló poharával mérem ki minden reggel.


24L (nem, nem félek az öregedéstől :D )

2022. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi .😁
2022. jan. 31. 19:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kollagénnél nem a márka a különbség, hanem hogy milyen állatból származik. Ennek nézz utána, mit tud a hal, marha, csirke és ezek altípusa, mert másra jók és az adagolásuk is eltérő. Egyikből minimum napi tíz tizenöt gramm kell, másikból pár száz milligramm. Ez határozza meg a kiszerelését is, mert nyilván az előbbi nem fér bele kapszulába, az utóbbi igen.
2022. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!