Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha feltalálnának...

Örülnél, ha feltalálnának valami tablettát, ami, rendszeres szedése mellett, ellátná a szervezetet minden szükséges tápanyaggal, így nem volna szükség soha sem szilárd, sem folyékony táplálék bevitelére?

Figyelt kérdés
Nem kellene soha,semmit se enni,se inni, nem kellene főzni sem.

2017. okt. 9. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
81%
Hát, én egyszer kétszer használnám, de inkább ennék/innék rendesen. Annál (számomra) nincs jobb, amikor fáradtan hazaérve benyomok egy jó szendvicset, mellette egy adag kólával. Vagy éppen ebédre egy jó kis rántotthús. :D
2017. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

NEM.


Elöször is szeretek fözni!


Másodszor szeretek finom ételeket enni.


Harmadszor tablettával soha nem lehetne megoldani, mert az emésztörendszer arra van beállva, hogy meghatározott mennyiségü élelmiszert emészt és ha üres, akkor beteg lesze töle.

2017. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nagyon örülnék.
2017. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2017. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár szeretek enni, és nem is élnék ilyen tablettákon. Viszont időnként nagyon praktikus és kényelmes lenne.
2017. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már, semmi pénzért nem cserélném le a jó füstöt szalonnát, füstölt kolbászt, valami tablettára. Egy jól pácolt Frédi szeletet sem adnák oda egy zsák tablettáért:)
2017. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem élnék vele. Soha nem készültem űrhajósnak... :)

Maga a főzés élvezete, az elkészült ételek illata, íze nagyon fontos számomra, - persze nem a mértéktelen zabálásra gondolok-,hanem az ínyencségre, amire szerintem minden normális ember vágyik, bármilyen módon étkezik is.

Egy mezei paprikáskrumpli is lehet ínycsiklandóan gusztusos és finom egy tablettához képest:)

Egyébként nagyon utópisztikus a felvetés, mert víz nélkül még a tablettát sem lehet bevenni (persze vannak kivételek ). A vizet nem lehet pótolni semmivel sem, anélkül pedig nincs élet.

2017. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés már VOLT!
2017. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Annyiban örülnék, hogy van akinek ez segítene (mert rossz az emésztése, hányós, nehezen hízik, étkezési zavara van, fogyni akar de nem tudja mennyit ehet stb). De én spec nem élnék vele.
2017. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én örülnék egy ilyen tablettának. Kissé meglepődtem,milyen válaszokat írtatok.Az evés nem életcél:az ember nem azért él,hogy egyen, azért eszik,hogy éljen.Az evés nem azért van,hogy élvezzük.Nem finom,hanem egészséges étel kell.

Egyértelműen előnyösebb lenne, ha nem kellene főzni, táplálkozni, élelmiszerre pénzt kiadni.

A legideálisabb megoldás viszont nem is egy ilyen tápanyagtabletta lehetne,hanem az,ha az ember szervezete elő tudna állítani mindent, amire a megfelelő működéséhez szüksége van-még tabletta sem kellene.Tudom,hogy csak elméletben létezik ilyen.

2017. okt. 9. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!